Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Ti nem féltek a petárdától?

Ti nem féltek a petárdától?

Figyelt kérdés
Ma először életember az utcán leszek szilveszterkor. Már most sok ijesztő hangú tüzijáték/petárda robban. Félek elmenni még csak a buszmegállóig is. Okozhat sérülést a mellettem felrobbanó petárda? Nem szeretnék 3 végtaggal a sürgősségin ünnepelni.

2012. dec. 31. 18:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, erre nem tudok mit mondani, a hülyéket próbáljátok elkerülni. Nagyon kell vigyáznia petárdákkal, iszonyatosan durva sérülést tudnak okozni. De ugye ezt nem kell ecsetelnem. Szóval ha idiótákat láttok petárdákkal, akkor nagyban kerüljétek el őket, és úgy talán nem lesz baj.
2012. dec. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Ha melletted robban, talán nem okoz bajt. Ha viszont netalán rajtad, akkor igen.
2012. dec. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Én félni nem félek, csak rohadtul idegesít, hogy 2 perc erejéig nem tud csönd lenni, hanem folyamatosan durrogtatják.
2012. dec. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Közelebb kell felrobbannia 1 méterre tőled, hogy akármilyen sérülést okozzon, inkább csak a hangja nagy de annyira nem veszélyes.
2012. dec. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"annyira nem veszélyes..."

Ha tudnád, hány észlényt hoznak be ilyenkor traumatológiára.

első voltam.

2012. dec. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, remélem én nem a kórházban végzem.
2012. dec. 31. 19:46
 7/9 anonim ***** válasza:
azért majd írd meg, mi lett:)
2012. dec. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
túléltem, szerencsém volt, mikor a lakás körül közlekedtem, pont nem petárdázott senki, a városban pedig a tömegben maradtunk, ott sem volt robbantgatás de mellékutcákban. DE azért a hangjuk nem egyszerű...
2013. jan. 1. 03:31
 9/9 anonim válasza:
Petárdafüggő vannak a nagyobb petárdák azok okozhatnak sérülést de a hagyományos zöld petárda nem olyan veszélyes ha melleted durran el itt egy nagyon jó videó erre: http://www.youtube.com/watch?v=6xoRAFSlnfQ és a legtöbb sérülés akkor van amikor az ittas emberek versenyeznek az alkohol miatt lelassult reflexekkel hogy ki meri tovább tartani a kezében miközben ég, meg beveszik a szájukba.
2013. ápr. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!