Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Ki tölti még totál egyedül a...

Ki tölti még totál egyedül a szilvesztert? Miért? És mivel ütitek el az időt?

Figyelt kérdés

2012. dec. 31. 18:36
1 2
 11/18 anonim válasza:
Én tanulok mert még 14 éves vagyok másik pedig hogy egész szünet alatt pihentem így most kell bepótolnom.
2012. dec. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:

Részvétem, Kérdező. :(


Én a szüleimnél vagyok most. Hívtak ugyan ide-oda, de egyik helyre sincs kedvem menni, egyszerűen nem akaródzik kimozdulni. De elfoglalom magam, meg kell írnom egy tanulmányt, most azon dolgozom. Egyébként sem nagyon szeretem ezt az ünnepet.


Pedig még a szülinapom is ma van. :D


Boldog új évet mindenkinek! :))


28/N

2012. dec. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Nem vagyok bulizós és egyébként sem szeretem az ilyen össznépi kötelező bulikat.

Sok tanulnivalóm van, de nincs lelkierőm ma is nekiállni:D

Ugyanolyan lesz ez a nap is, mint bármelyik másik...

A kérdezőnek: fel a fejjel, minden jóra fordul majd. Csak ne add fel!

A 28éves lánynak/nőnek pedig boldog szülinapot.

És persze boldog új évet nektek.

2012. dec. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek. :)

Boldog új évet Nektek! :)

2012. dec. 31. 19:37
 15/18 anonim ***** válasza:

Utálom a Szilvesztert, kb. 10 éve mind borzalmas volt.

Itt ülök kettesben egy üveg borral és várom hogy bealudjak.

2012. dec. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
En az exemmel keszultem szilveszterezni akivel karacsony elott mar epp h ki nem bekultunk amikor bevalotta h volt mas valakije meg nem voltunk eggyutt...mar kikiabaltuk egymasra a serelmeinket es most ment a haverajaihoz...en meg itthon...
2012. dec. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Ha a 6 és 10 éves gyerekeimmel töltöm a szilvesztert, az is ér?Nemsokára úgy is alszanak.A feleségem megszervezte magának a barátnőivel a bulizást. Állítólag azért hagyott ki, mert 3 napig nem tudtam leszakadni a tv-ről és a gyerekekkel a ps-ről. Oké! Aktívan pihentettem magam végre, de ezt nem vártam. Mondjuk egyébként sem túl jó a kapcsolatunk. Utálom én is a kötelező bulikat!
2012. dec. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 mustafa33 ***** válasza:
16-os, te ugy képzeled, hogy neked olyan való aki kábé 14 éves korában elhatározza, hogy addig nem lesz senkivel még nem találkozik azzal aki majd egyszer évek múlva 2012. dec. 31-én 18:36 kiír egy kérdést a GYK-re? azaz veled?
2012. dec. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!