Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Ki tartja olyan semmilyennek...

Ki tartja olyan semmilyennek a szilvesztert?

Figyelt kérdés
Van olyan, akit mondjuk nem foglalkoztat különösebben?

2012. dec. 31. 22:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

én nem

ahogy semmi mással sem :D

gyikon fogom átszórakozni magam 2013ba XD


ez is amúgy a szeretetról szol és nem arrol h berugjunk XD

2012. dec. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Én is gyik-ezni fogok .. Mentem volna a barátaimmal valamerre, dehát mindegyik fontosabb volt valaki más mint én, úgyhogy itt maradtam..
2012. dec. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
mindegyiknek*
2012. dec. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Engem nem különösebben érdekel. Tanulok a januári vizsgáimra. Most meg kicsit pihi...
2012. dec. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
az egész nem foglalkoztat. nem az én világomnak való a hangoskodás, petárdázás, a sok részeg ember.
2012. dec. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


utolsó: egyetértek, én eleve nem értem mit kell ünnepelni a szilveszteren és nagyon idegesít az egész..

2012. dec. 31. 23:57
 7/12 anonim ***** válasza:
Engem se érdekel pár évvel ezelőtt mulatunk meg berúgtam csak azért mert szilveszter van de pár éve nem nagyon érdekel.1 pohár pezsgőt megittam oszt mindjárt megyek aludni.
2013. jan. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem sem fontos. Mesterséges az évváltás, a tanévet jobban érzem ősztől nyárig. Nincs különbség a tegnap és a ma között.

Bulizni, inni sosem jártam, fiatalon sem.

Szóval nem tudok kapcsolódni ehhez, így nem szoktam semmi különöset csinálni. Megyek aludni.


Jóéjt!

2013. jan. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Én tegnap este már aludtam. Dolgoztam, fáradt is voltam.


Nem mondom, hogy nem tartom semmilyennek, mert engem idegesít. Főleg a petárda. Nem a használata, hanem az eszetlen mennyiség vásárlása, majd felhasználása. Főleg akkor, ha az nem rendeltetésszerűen történik. Volt már, hogy hazafelé elém dobtak egyet, de már az udvarunkba is repült már be nem egy. A rengeteg részegről már nem is beszélve!

2013. jan. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
57%
Egy ilyen országban nincs különösebben miért várni az újévet, de van egy nap, amikor kicsit becsapjuk magunkat, amikor semmi probléma nem számít. Aztán ránk köszönt egy újév, amikor ráeszmélünk, hogy a korábbiak is lényegében eredménytelenül zárultak, és csak rakódnak ránk az újabb és újabb "felesleges" évek, sodorva minket tovább a bizonytalanba...
2013. jan. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!