Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Boldog új évet mindenkineek!...

Boldog új évet mindenkineek! Kinek milyen volt a szilveszter?

Figyelt kérdés
2013. jan. 1. 06:20
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Boldog Új Évet Mindenkinek! :) :D

Miért mit csináltál 11-es?

Elég lehangoló látni a válaszokat :( :D

2013. jan. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Az elején minden jól ment, barátnőmmel átmentünk pár ismerősünkhöz ilyen házibuli félére, jó volt nem volt baj addig ameddig a barátnőm exe is megjelent mert egy csajjal jött össze aki szintén ottvolt, engem ez nem zavart csak a barátnőm volt frusztrált amikor egyik sráccal lementünk a pincébe még sörért meg a pezsgőkért addig a barátnőm beszélgetett az exével kint a teraszon és rajta kaptam őket hogy csókolóztak mert igazából a srác még mindig szerelmes volt belé pedig már fél éve szakítottak 4 hónapja járok én vele, de eléggé összebalhéztam ezmiatt velük, a srácot elküldték a házból mert a házigazdának nem nagyon tetszett ahogyan viselkedett. Én meg jól össze is vesztem a barátnőmmel szerintem teljesen jogosan és még éjfél előtt azt mondtam hogy jó volt meg minden de már elment a kedvem ettől az egésztől. Barátnőm azóta sem próbált hívni én meg alapból nem akarok vele beszélni de a szándéka nincs meg hogy legalább küzdjön is a kapcsolatáért és ez is bánt engem.

Sajnos ez van jól indul ez az év is. Éjfélkor jöttem haza anyámék koccintottak én is beszálltam egy üveg pezsi még lement aztán mentem is az ágyba persze nem tudtam aludni anyámék miatt meg a történtek miatt se de legalább nyugi volt. Ez van remélem neked kérdező jó volt minden és remélem másoknak is Boldogan kezdődött az új év és mindenkinek Boldog újévet.

2013. jan. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Hát sajnálom,rossz ilyen szomorú történeteket olvasni,meg az is rossz hogy leléptél éjfél előtt,de legalább éjfélre koccintásra hazaértél :D

Mit csinált a srác hogy kidobták ? :D

2013. jan. 2. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!