Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Hogyan és kivel telt a szilves...

Hogyan és kivel telt a szilveszter nálatok?

Figyelt kérdés
2013. jan. 1. 19:52
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Szilveszter, az egyetlen olyan nap, amikor már 22 órakor alszok. Ez, már évek óta így megy. Különben éjfél előtt soha nem fekszek le.:))))
2013. jan. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 B25 válasza:
82%

Két barátnőmmel meg a szüleimmel voltunk egy termálszállóba. Sokat fürödtünk és nevettünk. Nagyon jó volt!!!

13/L

2013. jan. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Egyik bnőmnél voltam a családjánál, akivel fél évig nem fogok találkozni, mert külföldön fog tanulni. Utálom a szilvesztert, egyetemistaként minden héten bulizunk, nekem túl mű ünnep a szilveszter ezzel a konfettikkel, meg petárdákkal, tüzijátékkal
2013. jan. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

Én házibuliban voltam, nagyon jó volt a társaság, remekül éreztük magunkat:)

Boldog új évet mindenkinek!!

2013. jan. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
33%

Jó is, de inkább rossz volt. Összességében életem egyik legsz*rabb szilvesztere volt.

Volt egy kis garázsbuli, ahol a szüleim ismerősei voltak, ott voltam egy kicsit, meg papámnál voltunk. Egyébként itthon. De mivel teljesen össze vagyok törve, már 11 kor aludtunk. Elég nehéz időszakot élünk, nem volt kedvünk szilveszterezni.

17/L

2013. jan. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Az egyik barátnőmnél voltam házibuliban.:)
2013. jan. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tartottam egy kisebb házibulit, de 11-kor kidőlt mindenki,nagyon berúgtak,hánytak,aludtak. Szóval őket 'ápolgattam'. buék.:))
2013. jan. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Otthon, a családommal.
2013. dec. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!