Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Hogyan telt a Szilveszter...

Hogyan telt a Szilveszter éjszaka? *. * :D

Figyelt kérdés
2012. jan. 1. 15:02
 1/10 anonim ***** válasza:
rosszul sajnos, hánytam
2012. jan. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hosszadalmasan, és mozgalmasan. Volt hogy 11 kor már egy csajt kellett hazakísérnem mert teljesen kiütötte magát. Amint visszaértem éjfél előtt kicsivel rá nem sokkal egyik haverom annyira beállt hogy vitték is detoxba, és mivel én voltam a legjózanabb a baráti körünkben én dumáltam a mentősökkel meg mindenkivel hogy mi van, mert összvissz csak 2 sört meg pezsgőt ittam. Meg ugye a buli szervező egy jó ismerős és annak az unokahúgával is voltak gondok. Meg ugye hajnali 2 kor két csajt vittünk haza a haverommal 3 km ert gyalogoltunk az utcán közbe egyik csajt mer a karjaimban vittem annyira készen volt. Aztán ugye egyiknek az apjával is voltak vitáink de sikerült lenyugtatni. Magyarul a szórakozás helyett sorban kísértem haza mindenkit és ide-oda cikáztam a buli hely és a lakások között. Hajnali 4 kor jöttem haza délután fél2ig aludtam. Szép fárasztó volt.
2012. jan. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
92%
Ilyenkor nyugszom meg, hogy jó döntés feketén/szürkén dolgozni, mert nyugdíjt, alkoholista agyhalott, szórakozni se képes tinik nem fognak nekünk kitermelni, az biztos. Szánalmas ahol tart a világ.
2012. jan. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Háá szép történetek.. főleg a 2. válaszolóé.. :D

Az igen.. :D

Nálunk aki a zenét szolgáltattam borult ki meg belém esett.. :D

Utána a haverja nálunk szerencsére nem kellet se orvos se kórház semmi (szerencsére)..mondjuk alig birok lábra állni úgy el táncikoltuk azt a 8 órát :'D

2012. jan. 1. 15:43
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Jól,megvolt az első berúgásom már fél9kor de szerencsére éjfélre kijózanodtam xD és beleszívtam életem első cigijébe is :D Amíg részeg voltam volt pasim xD ja és szájonpusziltam 2 fiút és 2 csajt :S meg majdnem egy harmadik fiút de az hosszú történet... na ezt viszont szégyelem,nagyon!

14/l

2012. jan. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
91%

9kor már be voltunk nyomva, ittunk, táncoltam egy csajjal, aki (miközben hugyoztam, és ő kint várt) smárolt egy másik sráccal, szóval mondom a kurv@ anyád. Ezután tűzijátékoztunk, meg folytattuk a mulatozást, és reggel 6kor hazajöttem, mert szinte mindenki bealudt :D

16/F

2012. jan. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az nem gáz nálunk a zenész srác aludt be..
2012. jan. 1. 17:07
 8/10 anonim válasza:
100%
Fú nekem nagyon jó volt :D Éjfél előtt épp csak annyira voltam részeg, hogy rohadt jó kedvem legyen és megismerkedtünk nagyon sok emberrel is :D Aztán éjfélkor rúgtunk úgy be, hogy később haza se találtunk...
2012. jan. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Utolsó: az szép. :D

De hát végülis csak hazaértetek?!

2012. jan. 2. 12:37
 10/10 Combi27 ***** válasza:

Ahogy Hofi Gézánk mondta:


"Fiatalság a jövő záloga...Dögöljek meg ha kiváltom"


Szép, én is voltam fiatal, de valahogy nem volt szükségünk, alkoholra, drogra, meg cigire hogy jól érezzük magunkat és hülyeségeket csináljunk :)))

2012. jan. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!