Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Kicsi zöld petárda veszélyes?...

Kicsi zöld petárda veszélyes? Mert az osztálytársaim olyat akarnak robantani szilveszterkor

Figyelt kérdés

2013. okt. 26. 22:01
1 2
 11/15 anonim válasza:
2013. nov. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Lavinaindító a legjobb :D de a labomba is jó :)
2013. dec. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
#11 - nem is akkor veszélyes, ha így a végét fogod meg két-három ujjal. Hanem ha a tenyeredbe zárod és ott robban fel...
2013. dec. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Na de könyörgöm... Ki az a nagyon beteg barom aki a kezébe szorítja? Lehet hogy úgy leviszi, de normális ember ilyet nem csinál, akár mennyit is ivott és akár mennyire menő akar lenni. Aki meg ennyire hülye az haljon meg éskész.

Egyébként az ilyen kis szar petárdákat nem szeretem, ezeknek semmi értelme.. Vannak komolyabbak amivel én is szívesen elszórakozok szilveszterkor. (pl. Jumbo, Achtung, FP3, La bomba, Zeus) Ezek tényleg nagyot durrannak, de ha ésszel csinálod bajod NEM LEHET.

Másik a rendőrök: Haverjaimat egyik szilveszterkor megfogták, ugyan ilyen kis zöld petárdák voltak náluk. A petárdák elkobozták és kapott egy 15ezres büntetést meg egy ejnyebejnyét, szóval még jól megúszta. Engem FP3-al fogtak meg, és egy rossz szót nem szóltak mert konkrétan nem tudták hogy mi az.

Szóval röviden: Ha petárdázni akarsz ne ilyen kis szarokkal szórakozzatok mert annak semmi értelme.

2015. aug. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

A végénél fogva, és időben eldobva nem veszélyesebb mint bármelyik másik pyrotechnikai termék. Csak rendesen kell használni.

Nyílván nem piacról, meg az aluljárókban árusító egyénektől kell venni, hanem be kell hozni külföldről, rendes jó minőségű terméket.

2015. aug. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!