Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Hol tudnék petárdát venni...

Hol tudnék petárdát venni szilveszterre?

Figyelt kérdés
Üdv! Szeretnék szilveszterre petárdát venni (tudom, hogy illegális). Sajnos pesttől és szlovákiától messze élek és drága lenne az utazás, rendelni nem szeretnék. Szóval a városba ahol lakok szoktak lenni a piacnál zoknit áruló románok. Tőlük lehet esetleg venni? Gondolom az ilyen lidl parkolóban december végén lévő tűzijátékosok nem árulnak petárdát. Jah és a hagyományos zöldre gondolok de láttam már feketébe stb. Előre is köszi!

2013. nov. 2. 21:44
1 2
 1/14 acelsziv ***** válasza:
37%
csinálj magadnak. Csak azt nem értem, hogy a legális tüzijáték mellé mi a francnak petárda
2013. nov. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg pont a lidli parkolósok árulnak pult alól. Mindenesetre egy kérdésbe nem fogsz belehalni, max annyit mondanak, hogy mit képzelsz, illegális, aztán bocsánatot kérsz és tovább állsz. Inkább őket kérdezgetném, mint a zoknis cigányoktól.
2013. nov. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam, hogy nem árulnak a lidlinél meg a parkolókban mert szoktam látni, hogy a rendőrök mennek ellenőrizni. Azért kell mert ki szeretném próbálni. Egyébként, hogy lehet csinálni?
2013. nov. 2. 23:20
 4/14 anonim ***** válasza:
37%
eszedbe ne jusson csinálni... inkább keress tovább. Amúgy tényleg vannak legális, és nem mellesleg sokkal szórakoztatóbb tüzijátékok is, mint a petárda. Az se nem röpül se nem csinál semmit, csak 1x durran, azt kész... vannak különböző rakéták, meg röpülős szarok, amikért meg sem büntetnek.
2013. nov. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Szoktunk olyat is venni de petárdázni még nem petárdáztam és ki szeretném próbálni. Persze nem úgy mint a részeg őrültek, hogy versenyeznek ki meri tovább a kezében tartani az égő petárdát. Egyébként nem probléma, hogy illegálus mert egy kis faluban élünk ahol sokan tűzijátékoznak de rendőr nem jár erre.
2013. nov. 2. 23:32
 6/14 vyrob ***** válasza:
hát ja a parkolóban ne kérdezd inkább a cigányok nekik mindig van amugymeg lehet hogy durran csak a petárda : de mi van akkor hogyha véletlenül pont egy pyro lepke vagy rakéta esetleg feléd indul el .százszór veszélyesebbek a tüzijátékok mint a petárda szépnek szép de volt hogy nem indult el és csávokám belenézett és leszált a feje .petárdánál sem belenézni sem csesztetni a gyujtás után ha esetleg nem indult el nem lehetséges . mert kicsi és nem találod meg .egyetlen veszélye: gyujtás után azonnal eldobni nem tartjuk kezünkben még egy kicsit valamint nem menőzünk hogy jé én föltudom dobbni a levegőbe hogy ott durranjon .mert csak akkor veszélyes rád. továbbá nemdobjuk senki elé :)
2013. nov. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ahogy az utolsó írta, normálisan is lehet petárdázni. Velem volt olyan, hogy leraktam a lepkét meggyújtottam, a zsinór elégett pár másodperc múlva ott helyben felrobbant. Szólt akkorát mint a petárda.
2013. nov. 3. 14:58
 8/14 TheDestiny válasza:
100%
Menj el a Józsefvárosi piacra. Ott árulnak.
2013. nov. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%
amúgy minden szilveszteri árustól kapsz csak odamész és megkérdezed hogy van-e petárdátok és ennyi. Inkább szilveszterkor vegyél úgy tuti, hogy kapsz.
2013. dec. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Pyro Matrix ***** válasza:
100%
8000 Székesfehérvári Alba Plaza előtt cigányaszony. Meg se Kelly kérdezned meet ha area mész leállít és megkérdezi kell e.Tavaly 31-én BRINGÁVAL volt am a táskám tele tűzijátékkal és lazán megállított.
2013. dec. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!