Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Szoktatok tűzijátékozni...

Szoktatok tűzijátékozni szilveszterkor? Ha igen, akkor milyen tűzijátékot használtok? Kellemes ünnepeket!

Figyelt kérdés

2013. dec. 25. 23:03
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Teljesen felesleges lenne. Az összes szomszédban tűzijáték van. Nézzük az övékét. A kutyánk szegény így is reszket a hangjától, hát még ha nálunk szólna! Neked is kellemes ünnepeket!
2013. dec. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mi panelban lakunk így a mi nemlétező kutyánk nem fél tőle. Ment a zöld kéz ÉS A TOVÁBBI VÁLASZOLÓKNAK IS MENNI FOG!
2013. dec. 25. 23:25
 3/8 Kezdő bróker válasza:
100%

Mi szoktunk venni tüzijátékot, leginkább római gyertyát mert azt kézben lehet tartani :)


Igazából magyarországon nagyon drága a tüzijáték s az emberek nem dobnak ki fölösleges pénzt, ám a németek előszeretettel vásárolnak tüzijátékot, hogy miért ezért:

[link]


Nézd meg a linket 7.70 euroért kapsz 2 telepet, római gyertyát, nagyrakétákat és egyéb tüzijátékot, más országokba ilyen 1-2-3 ezer ft ért tudsz venni, míg magyarországon egy ilyen csomag kb 20 ezer FT ba kerül, ha megnézed.

2013. dec. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi régebben tüzijátékoztunk amíg nem lett kutyán, azóta nem tudunk tőle mert így is eléggé felizgatja magát rajtuk, nem is az hogy fél, hanem képes lenne nekimenni a tüzijátéknak :D
2013. dec. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 kedves97 válasza:
100%
mindig tűzijátékoztunk, míg kisebbek voltunk itthon szórakoztunk, apa megvette az ilyen kisebb petárda féleségeket este folyamán azzal szórakoztunk, éjfélkor pedig kimentünk és a tűzijátékot fel lőttük(3 telepet általában)a szomszédok is kiállták és együtt néztük, boldog új évet kívántunk a felnőttek koccintottak :D most már nagyobb vagyok (17) de még most úgyérzem hogy ez hozzá tartozik a szilveszterhez már megvettem a tűzijátékot és a kisebb dolgokat is pl darázs, pillangó, kis fütyülős rakéta, római gyertya varázsvirág :D remélem nem öljük meg egymást a házibuliba :D
2013. dec. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mentek a zöld kezek! B.U.É.K.
2013. dec. 30. 20:42
 7/8 anonim válasza:
tudom hogy már 2014 van de mások maj elovashatják itt egy link egy vebáruházról: [link] szerintem nem olyan drága a nagy telepeket leszámítva
2014. dec. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, ment a zöld kéz.
2015. jan. 15. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!