Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Mit csináljak szilveszterkor?

Mit csináljak szilveszterkor?

Figyelt kérdés
Tavaly meg azelőtt is olyan jó volt, mert apa barátnőjénél meg a két gyerekénél szilvesztereztünk, de már szakítottak, szóval most otthon fogunk dögleni, mindenki számítógépezni fog, éjfélkor koccintunk és ennyi. A barátaimat nem engedik el sehova, mert hogy még "kicsik vagyunk", és nem mehetünk át egymáshoz se, mert ők családostul ünneplik a szilvesztert. De nekem még a nővérem is elmegy valahova, szóval csak apa meg én leszünk otthon és az úgy nagyon unalmas lesz, mert ő semmit se hajlandó csinálni. (Volt már rá példa). Írtam apa volt barátnőjének, mert ő olyan nekem, mint az anyám, megkérdeztem, hogy hol szilvesztereznek, de még nem válaszolt:( Mit csináljak, ha sehova se tudok menni? Segítsetek! 15/L

2013. dec. 26. 13:11
 1/4 anonim válasza:

Budapesti vagy?

Hozzánk jöhetsz :D

Házibuli egy kis robbantgatással.

2013. dec. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ha mindenképp otthon kell maradnod, regisztrálj fel valamilyen közösségi oldalra és ismerkedj. pl: hotdog, chatroulette

Nem csak te leszel ilyen helyzeteben-én is ezt fogom tenni :)


24/L

2013. dec. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

# 2/2


Neked sem kell otthon ücsörögnöd.

Jöhetsz te is :)


21/F

2013. dec. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
3/3 köszi, ez jól esett :D
2013. dec. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!