Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Szilveszterkor korán kelők,...

Szilveszterkor korán kelők, hogy élitek túl ébren az éjszakát?

Figyelt kérdés

5-kor kelek, 4-re érek haza munkából, max. 8-ig el kellene indulni, más városba vagyok hivatalos. Ráadásul diszkóba ahol nem lehet pihenni egy félreeső szobában, az első vonat pedig 6-kor indul, azaz 8-ig biztos nem alszom.

Korábban dolgoztam műszakban, akkor jól bírtam, de mostanában már 11-kor eldőlnék.

Kávé, energiaital nem hat, munka után esetleg próbálok 1-2 órát aludni.



2013. dec. 28. 13:50
 1/8 anonim válasza:
Többen túlélték már! ;) A világrekord 11 nap ébren! Én speciel a nyarat Füreden húztam le és jobb híján a diszkóban aludtam...füldugóval, ha elég fáradt vagy simán lehet aludni(az alkohol tovább javít a helyzeten)!
2013. dec. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ez nagyon jó kérdés, engem is érdekelnének a válaszok. én 4kor kelek majd, és olyan délig fogok dolgozni, de utána annyi dolgom lesz, hogy esélytelen, hogy aludjak egy kicsit. kávé, energiaital szintén nem hat.
2013. dec. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
diszlóba mész, ott úgyis van elég pörgetőszer... :D
2013. dec. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Azért nem csak a zaj tart vissza a diszkóban alvástól, ott égőbb dolog a sarki fotelben szunyálni, mint egy házibuliban.. meg nem aludni szeretnék menni.

A zene+alkohol egy ideig ébren tart, de már az alkoholt se bírom úgy mint régen, meg az is nagy mennyiségben altat. Más szerekkel nem élek.

Indulás előtt ébresztő zuhany, koffein - hátha valami placebohatása lesz.. és még mi?

2013. dec. 28. 14:37
 5/8 anonim válasza:
Én valahányszor betévedtem egy szórakozóhelyre 3 után természetes dolog volt, hogy a hangos zene ellenére a sarki fotelekben békésen szunyókálnak a megfáradt lelkek...ez természetes dolog. :) Az alkohol pozitív hatásait meg nem az éberségre értettem, sokkal inkább az alvási komfortérzet növelésére és az érzékszervek tompítására. (1-es voltam)
2013. dec. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Aludtam már diszkóban, de nem akarok már éjfél előtt alvajáróvá változni, hajnal felé tényleg normális dolog az alvó ember, de korábban még szabad fotel sincs.

Mégsem azért fizetem ki a belépőt meg találkozom barátokkal, hogy utána békésen szunyókáljak a sarokban.

2013. dec. 28. 15:59
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
úgy, hogy diszkó helyett haza megyek a pihe puha ágyba és inkább alszom.
2013. dec. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Az is egy opció, gondolkodtam is rajta hogy hagyom az egészet és itthon maradok, csak ha már megszervezték, meghívtak a rég látott ismerőseim, mégsem hagynám ki.. és nem is aludnám át a sarokban.

A buliból pedig nem tudok hazajönni, nincs vonat. Esetleg másnál aludni, de szerintem 5 előtt senki nem akar hazamenni, utána meg minek? Senki sem lakik nagyon közel, fene utazik más irányba BKV-val, elsején meg dolgom van, nem maradhatok senkinél.

2013. dec. 28. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!