Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Tudnátok ajánlani valami más...

Tudnátok ajánlani valami más programot szilveszter estére? (18/f)

Figyelt kérdés
Már elmúltunk haverokkal 18 évesek, és eddig mindig gyerekes hülyeségeket csináltunk. Például a kóbor és a szomszéd kutyákat rémisztgettük petárdákkal, mert vicces volt, hogy össze-vissza rohangálnak meg a kerítéshez csapkodják magukat, de már egy kicsit ráuntunk, és a szomszédok szóltak is érte, hogy túl hangos a petárda meg a kutyaugatás, és elég legyen. Tavaly egyedül mentem ki a temetőbe késő délután, mikor sötét volt, és egy öregasszonyt ijesztettem meg, amikor megkérdezte, hogy mit csinálok a sírkő mellett, és én azt mondtam, hogy csak a nevem javítom ki, mert elírták, igaz, hogy ez csak viccnek szántam, és normális ember csak nevetne rajta, de ez az öregasszony hülye volt, és képes volt ettől megijedni, aztán meg a buszon az összes vén szipirtyó megutált, mert ezt megcsináltam a boszorkány ismerősükkel. Ez is elég unalmas program volt, és inkább halottak napjára való. Valaki tudna ajánlani valamit szilveszterre, ami nem bulizás, diszkó, piálás, tv-nézés otthon, stb., hanem egy olyan program, ami szórakoztató, izgalmas, nem teljesen hétköznapi, és két vagy három haverral, de akár egyedül is kivitelezhető, mert nem biztos, hogy társaságban akarok lenni?! Olyan is jó, ami barátnővel kettesben csinálható.

2013. dec. 28. 16:55
1 2
 1/14 anonim válasza:
Szex.
2013. dec. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
dobjátok egymásra a petárdákat
2013. dec. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Mi ez a morbid humor, második? Ha bajod van ne itt trollkodj, hanem mondj ilyet mondjuk a szüleidnek, és lehet, hogy kapsz tőlük egy pofont, ha ők is ilyen kedvesek mint te, biztos kapni fogsz.
2013. dec. 28. 17:30
 4/14 anonim ***** válasza:
A 2. valaszolo szulei valoszinuleg nem dobalnak kutyakhoz petardakat, igy nekik nem kell ilyet mondani. Leginkabb maradj otthon, a 4 fal kozott a haverjaiddal, azzal artasz legkevesebbet az emberisegnek. 95-os "nagyfiu"
2013. dec. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Remek. Még egy ember erre tévedt, aki azzal foglalja el magát, hogy másoknak beszóljon, aztán biztos ezen röhög magában. Tudom, hogy így van, mert mások kérdéseinél is van ilyen sok helyen, ahelyett, hogy a kérdésre válaszolnak, gúnyolódnak a kérdezőn. Most komolyan képesek egyesek ilyenen fennakadni, hogy a kutyák megijednek a petárdától? Semmit nem csináltunk azokkal a korcsokkal, még csak nem is fajtatiszták voltak. De nem is folytatom, nem magyarázkodok az ilyen embereknek, mert az ilyenek nem érnek többet azoknál a dögöknél. :D
2013. dec. 28. 19:33
 6/14 anonim ***** válasza:
Latom, ez mar a 2. kommented, az elozot kitorolted. Gondolom ezt sokaig szerkesztetted, hogy ilyen hatasos legyen. Aruld el, egyedul sikerult, vagy segitett valaki? A fajtatiszta mennyivel jobb a "korcsnal"? Tanulj meg par evet, azutan gyere vissza jatszani a nagyfiut, hatha addig megtanulsz ervelni.
2013. dec. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Megmondanád végre normálisan, hogy mi bajod van, miért kell trollkodni a kérdésem alatt?!
2013. dec. 29. 13:20
 8/14 anonim válasza:

Kérdező, jó, hogy erre járok, mert hasonló kérdéseket nézek ehhez, és csak jóindulatból szólok, hogy állj le. Ne írj ide semmit. A kérdésedre pedig az a válasz, hogy nincs válasz: nem. Nagyon sok kategóriában olvastam már olyat, hogy egy teljesen átlagos, hétköznapi kérdésekre olyan durva beszólások érkeznek, hogy még én is megsértődök, pedig nem nekem szól. :D

Na szóval, a lényeg, hogy ne foglalkozz vele, mert ha megkérdezed, hogy mit akar, mi baja, vagy ilyesmi, kb. olyan választ fogsz kapni, hogy k*pd be vagy hasonló. Ezek csak unatkozó kölykök, akiket felbosszantottak valamivel, és itt élik ki (szerintem) a sérelmeiket.

Ne vedd magadra, nem a te hibád, ez is csak egy sima kérdés, hogy mit csinálj szilveszterkor, és nesze....Ne tudd meg, hogy hány ilyen szemétkedő ember van még ezen az oldalon. Ahogy olvasom, te is találkoztál már ilyennel, nincs olyan ezen az oldalon, aki rendszeresen olvassa itt a dolgokat, és ne látott volna még ilyet. Csak azért bosszant, mert megteheti, és élvezi, hogy megsértődsz, ha nem írsz semmit vissza, megunja, és abbahagyja. Jó tanács, fogadd meg, és BÚÉK! :D

2013. dec. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Nem rég írtam ki éppen erre egy kérdést, itt van, ha érdekel valakit:

http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok_..

2013. dec. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Tényleg?! Fogadj meg te is egy jó tanácsot: ne reklámozd az oldalamon a saját kérdésedet! Hülye.
2013. dec. 29. 14:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!