Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Tudnátok ajánlani valami más...

Tudnátok ajánlani valami más programot szilveszter estére? (18/f)

Figyelt kérdés
Már elmúltunk haverokkal 18 évesek, és eddig mindig gyerekes hülyeségeket csináltunk. Például a kóbor és a szomszéd kutyákat rémisztgettük petárdákkal, mert vicces volt, hogy össze-vissza rohangálnak meg a kerítéshez csapkodják magukat, de már egy kicsit ráuntunk, és a szomszédok szóltak is érte, hogy túl hangos a petárda meg a kutyaugatás, és elég legyen. Tavaly egyedül mentem ki a temetőbe késő délután, mikor sötét volt, és egy öregasszonyt ijesztettem meg, amikor megkérdezte, hogy mit csinálok a sírkő mellett, és én azt mondtam, hogy csak a nevem javítom ki, mert elírták, igaz, hogy ez csak viccnek szántam, és normális ember csak nevetne rajta, de ez az öregasszony hülye volt, és képes volt ettől megijedni, aztán meg a buszon az összes vén szipirtyó megutált, mert ezt megcsináltam a boszorkány ismerősükkel. Ez is elég unalmas program volt, és inkább halottak napjára való. Valaki tudna ajánlani valamit szilveszterre, ami nem bulizás, diszkó, piálás, tv-nézés otthon, stb., hanem egy olyan program, ami szórakoztató, izgalmas, nem teljesen hétköznapi, és két vagy három haverral, de akár egyedül is kivitelezhető, mert nem biztos, hogy társaságban akarok lenni?! Olyan is jó, ami barátnővel kettesben csinálható.

2013. dec. 28. 16:55
1 2
 11/14 anonim válasza:
Jól van...én csak segíteni akartam...bocs.
2013. dec. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Mert az nem morbid hogy kutyákra dobáljátok a petárdát? Ők is ugyanúgy éreznek mint az emberek és ugyanúgy meg tudnak ijedni meg fájhat nekik, úgyhogy azért irtam hogy probaljátok ki egymáson is hamár ennyire kemények vagytok. 2.voltam
2013. dec. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A kutyadobálással nek ertek egyet, de az a temetős, öregnéni ijesztgetés szerintem is vicces :D
2013. dec. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Sokadszor valaszolok. 25 eves nokent, regen hasznaltak mar ram a "kolyok" szot, most 10 evet fiatalodtam, koszi! Sose irnam, hogy "kapd be", mert annal intelligensebb vagyok, a kerdezovel ellentetben. Soha nem szolok be senkinek, ha az nem indokolt, de itt az.

1:A petarda hasznalata eve ota tiltott.

2:A kerdezo 18 ev alatt hasznalta. Meg rosszabb.

3:Kutyakra dobalta, ami szerintem 90 alatti IQ-ra vall, erzelmileg mindenkepp.

Az oreg nenis tortenetben en se latok semmi rosszat, nem artott vele senkinek, nem volt morbid, vagy hasonlo.

Kerdezo: Higgadj le, talalj ki egyedul valami ertelmes elfoglaltsagot. A hangsuly legyen az ertelmesen!

2013. dec. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!