Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Holnap szilveszter és nem...

Holnap szilveszter és nem engednek bulizni a szüleim. Mit tegyek? 19L:D

Figyelt kérdés

Leszögezem előre, hogy sosem voltam az a nagy bulizós fajta. A szüleim nagyon is fogtak mindig. Tavaly mehettem el 1. szilveszteri buliba a barátaimhoz.

Idén, majd egy hétig csesztettek szüleim, hogy ügye megyek valahová bulizni. Nos igen, meghívtak egy házibuliba. Ezt elmondtam szüleimnek és ők nagy felháborodást követve bejelentették, hogy márpedig nem mehetek holnap sehová. :D

19 éves vagyok, egyetemista, házibuliba mennék ahol ismerek mindenkit és nem valami nagy szórakozóhelyre. És nem engednek. És alig vagyok ideges. :D

Mit csinálnátok a helyemben? :D


2013. dec. 30. 21:19
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Normális szülő nem parancsolgat a felnőtt gyereknek, főleg nem ilyen piti ügyekben.
2013. dec. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
49%

Felnőtt? A felnőttség nem a 18-nál kezdődik... A viselkedésnél :)


Sajnos hova fajult ez a világ... És jöhetnek nyugodtan a lepontozások. Attól még nem lesz felnőtt. Ha felnőtt vagy fogd a cuccot és kezdj önálló életet. És tartsd el magad. Kár, hogy nem olyan az emberiség mint az állatvilág, meg bizonyos helyeken. Ahol ha betöltöttél egy bizonyos kort el kell menned a szülői háztól. Ha itt is így lenne akkor Magyarország népessége a fele ha lenne.

2013. dec. 31. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
52%
Hohooo ácsi ácsi,amíg a szüleinél él és ők tartják el,addig beleszólhatnak az életébe!!! Mi az hogy hívja ki a zsarukat? Kicsilány ha nem tetszik a rendszer válts kormányt.(vagyis húz dolgozni és keres albérletet)
2013. dec. 31. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
43%
#13: undorító ez a gondolkodás. Milyen utolsó féreg az a szülő, akinek az okoz örömet, ha tönkreteheti a gyereke szórakozását? Az ilyen ne gyereket tartson, hanem kecskét. Ja, hogy az után nem jár családi pótlék...
2013. dec. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%

DE álljunk már meg egy szóra!


ÉS ha nem érdemli meg? Vagy nektek olyan szüleitek van, hogy kinyalják a seggeteket? Egy szülő nem azért szülő, hogy elengedjen ide-oda, meg engedjen mindent.


De sok elkényeztetett ember van itt. Majd ha lesz gyereketek ti is megtudjátok.

2013. dec. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%
Bár ezeknek gyerek? Fele ri**nc, aki nem akar gyereket, csak a buli, meg a f**z. A férfiakból meg vagy munkanélküli lesz és koldulni fog, vagy egy 60 ezret kereső ember, aki a rezsit nem fogja tudni kifizetni.
2013. dec. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
16: Egy 19 éves lányról van szó! Idióta vagy!
2013. dec. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Semmi jogalapja nincs ahhoz, hogy egy 19 éves embert ne engedjen ki a lakásból. Talán így megérted.
2013. dec. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Hála a jó égnek. Eggyel kevesebb részeg kva lesz az utcákon.
2013. dec. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

A felnőttség valóban ott kezdődik, ha külön élek és már nem támaszkodom a szüleimre. Amíg itt élek, az ő kajájukat eszem, meg hát amiért olyanra neveltek amilyenre, szégyen, vagy nem szégyen, ha nem bólintanak, hogy mehetek, nem megyek.

Kollégista vagyok, diákmunkám van, de valamennyi pénzt még így is kapok a szüleimtől.

Leültem velük, megbeszéltük, elengedtek.

És a 19es válaszolónak annyit, hogy ki×aszottul nagy embernek érezheted magad most azzal, hogy beszóltál nekem. Örülök, hogy segíthetek az egodat szinten tartani. Gratulálok!

2014. jan. 2. 14:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!