Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Holnap szilveszter és nem...

Holnap szilveszter és nem engednek bulizni a szüleim. Mit tegyek? 19L:D

Figyelt kérdés

Leszögezem előre, hogy sosem voltam az a nagy bulizós fajta. A szüleim nagyon is fogtak mindig. Tavaly mehettem el 1. szilveszteri buliba a barátaimhoz.

Idén, majd egy hétig csesztettek szüleim, hogy ügye megyek valahová bulizni. Nos igen, meghívtak egy házibuliba. Ezt elmondtam szüleimnek és ők nagy felháborodást követve bejelentették, hogy márpedig nem mehetek holnap sehová. :D

19 éves vagyok, egyetemista, házibuliba mennék ahol ismerek mindenkit és nem valami nagy szórakozóhelyre. És nem engednek. És alig vagyok ideges. :D

Mit csinálnátok a helyemben? :D


2013. dec. 30. 21:19
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
# 14 nem undorító gondolkodás ez,lehet hogy a te szüleid olyanok voltak hogy mindenhova elengedtek és lehet hogy ott baszták el a nevelésed... mi az hogy féreg az ilyen szülő? majd megtudod ha lesz gyereked,de remélem nem mert igen csak szar szülő lenne belőled,ha így gondolkodsz!!
2014. jan. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!