Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Csak én vagyok depis minden...

Csak én vagyok depis minden évben ezen a napon?

Figyelt kérdés

Minden szilveszterkor olyan letörtnek érzem magam, bulizni nem szeretek, ma sem fogok, max filmezés + főtérre lenézek és ennyi. De nem szeretem, lehangol az egész. Meg ez a kötelező bulizás, mindenki részeg..

Más is van így ezzel? Mit csináltok?



2013. dec. 31. 16:59
 1/8 anonim válasza:
én is így,csak túl lenni rajta...mondjuk eddig egy szilveszterem sem alakult jól sosem,pedig minden évbe vannak tervek,de nem jönnek össze..hasonlóan otthon
2013. dec. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
én is depis vagyok amúgy...Boldog Új évet!!
2013. dec. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

azthittem ezzel csak én vagyok így:o jé.

utálom az egészet amugy..hivtak pár helyre dee nincs hozzá hangulatom. itthonmaradok én is,filmezek(:

2013. dec. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is ugyanígy vagyok vele. Az ilyen napokat amikor kötelező a buli azt nem csípem mert akkor ugye erőltetettnek érzem. Nagyon nem is járok el buliba mert csak a részegeskedés megy meg minden.

A párommal leszünk együtt kettesben. Ő jön majd át hozzám 9 óra körül. Ő sem szeret eljárni sehová, picit rosszabb mint én, ő otthon ülő, de amióta velem van hajlandó kimozdulni persze csak velem :)

Ő még dolgozik éppen de náluk is rövid műszak van tehát 21:50 helyett 19:50 kor végeznek.

2013. dec. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is az vagyok,épp néztem a tavaly ilyenkori kérdésemet az előbb. Egyrészt a magány miatt másrészt meg a babonásságom miatt. Én boldog lennék,ha tudnám,hogy jön a Párom!:) Na meg ha nem lennék ennyire babonás.:)
2013. dec. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok,pedig van családom(férjem,fiam).Én azért vagyok egy kicsit depis mert a szülők,a páromé és az enyém is már nem lehetnek velünk,így már csak hárman vagyunk egymásnak.
2013. dec. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Azt hittem,hogy ezzel csak én vagyok így...

Mondjuk én nem csak ezen a napon vagyok "depis",hanem minden nap.

De ezen a napon még jobban.

Nem szeretek bulizni egyáltalán,meg ha szeretnék is,nem lenne,aki hívjon.

Eddig életem minden szilveszterét otthon töltöttem,és valószínűleg ez ezután is így lesz.. :/

2013. dec. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ma én is depis vagyok, de rosszabb nekem, mert ma van a szülinapom. 20 éves vagyok. Szilveszter: kötelező. Kötelező bulizni, részegnek lenni. 2 éve ezen a napon ismertem meg a szerelmemet, ilyentájt csókolóztam először, tiszta depis vagyok, mert kint van külföldön... és még fél évig kint is lesz.

Megvárom az éjfélt, aztán jó'ccakát!

Holnap pedig kezdem az évet templommal - ha fel bírok kelni -, ha nem, akkor késő délután egy kiadós Réka tornával, ami mindig feltölt energiával.

2013. dec. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!