Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Budapesten milyen a szilveszte...

Budapesten milyen a szilveszter? Pl:koncertek pia kaja tűzijáték bazár és hol érdemes leni hol a legszórakoztatóbb?

Figyelt kérdés

2014. szept. 18. 19:16
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Zárt helyen mocsok drága, nyílt téren tömegnyomor van és szeretik az ember lába alá dobálni a petárdát/tüzijátékot. Már ha a belvárosi részre gondoszl.
2014. szept. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
A szilveszter mindenhol undorito, orszagtol es varostol fuggetlenul. Az osszes nyomorek kint van az utcan es jol AKARJA erezni magat.
2014. szept. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Mi egyszer voltunk, mert azt hittük, van egy ilyen össznépi tűzijátékozás is, mint mondjuk aug.20-án. De nem.... Nagy katasztrófa az egész. Mi kint akartuk tölteni, tényleg tömegnyomor, a petárdák és tűzijátékok összevissza repkednek. A tömegközlekedésen attól féltünk, nehogy lehányjon valaki, taxit meg igen nehéz fogni. Mi soha többet nem megyünk.
2014. szept. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem ez elég ki ábránditó :D azért köszi
2014. szept. 19. 12:06
 5/9 anonim ***** válasza:
De elgondolkodhatsz azon, hogy na még egy évet ezek között a tesznye állatok között kell eltölteni. :) Szóval ha úgy gondolod, hogy az ország népe értelmes, érdemes megnézni.
2014. szept. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

Ahogy mi ünnepeljük, úgy szuper. Mi mindig házibulizni szoktunk, tavaly pl jelmezes házibuli volt. Volt egy csomó pia, kaja...stb. Nem kellett nyomorogni, nem volt drága és csak azokkal ünnepeltünk akiket szeretünk.

Sosem mennék belvárosba vagy szórakozóhelyre ilyenkor, mert minden drágább, tömegnyomor van, hideg, és a taxizás is lehetetlen küldetés ilyenkor.

2014. szept. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

szegeden a legjobb

gyertek le sok szórakozóhely van, nincs petárdadobálás emberekre az utcán, kedvesek, én már voltam ott barátnőmnél az volt a legjobb buli

2014. szept. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én budapesti vagyok, mi általában valakinél házibulit tartunk ilyenkor. Lényeges szempont, hogy a buli kezdődjön el lekésőbb este 7-kor, vagy legalábbis a helyszín legyen adott, mert minden főbb csomópontnál megindul a petárdázás és a részeg támolygás és ezt nem csak a lányok nem szeretik, én is rühellem, pedig kétméteres férfiként elvileg nem kell félnem attól, hogy megbubbolnak egy kuka mögött..


Helyszín valahol belvárostól kintebb, agglomerációtól bentebb. Egy időben éjfél után kimentünk sétálni a környék zöldterületére, az szép és jó, ha ott épp nincsenek részeg idióták.


Szóval szerintem a házibuli a legjobb, barátokkal, csak időben le kell szervezni és sok embert kell hívni, mert rendszerint sokan lemondják más program miatt. Társasjátékraktárat feltölteni, kenyér, zsír, vöröshagyma, alkohol legyen elég, valami koffeintartalmú is akadjon, meg megfelelő fekvőhelyek.


Utóbbi két évben kis társasággal toltunk 10 órás társasjátékpartyt. Mondjuk tavalyelőtt 3-an voltunk, az kevés volt, de amúgy jó volt.

2014. szept. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Árpi4 válasza:
Sehol... Mióta betiltották a petárdázást, olyan csönd van, mint egy HULLAHÁZBAN ! -- igen, nincs hangulat. Akinek meg a "lába elé" dobják a petárdát, az gondoljon arra, hogy máshol ez a játék nincs betiltva. És ott nem kell titokban, lopiba mások lába elé dobni ! APROPÓ: csak magyarországon van betiltva, az egész Világon. És ebből nem az következik, hogy mi vagyunk "normálisak". És másoknál ezért nincsen ennyi baleset sem...
2014. okt. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!