Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Mit csináljak szilveszterkor?...

Mit csináljak szilveszterkor? 15/L Ti mikor szilvesztereztetek először külön a családtól?

Figyelt kérdés

Az utolsó két szilveszterem elég unalmas volt. Kb annyiból állt hogy néztük a tv-ben a kabarét, ahol már az összes poént el tudjuk mondani szóról szóra. A szüleim és hugi már kb 10-kor félálomban voltak, éjfélkor koccintottunk majd mindenki bealudt. :D Ennél picivel eseménydúsabb szilvesztert szeretnék. Nincs sok barátom, ők se biztos hogy be tudnak jönni Debrecenbe.(én debreceni vagyok)


Mit csináljak?


Tudom hogy még messze van a szilveszter :D



2014. nov. 25. 16:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Unokatesókat áthívod hozzátok vagy te mész el hozzájuk. Otthon is lehet jól szórakozni.

Vagy egy barátnődet, aki ott aludhat nálatok.

Én középiskolás koromban voltam először házibuliban szilveszterkor, talán 16 éves voltam, annyi kikötés volt, hogy otthon kell aludni, nem aludhatok ott.

2014. nov. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Quasar07 ***** válasza:

Szilveszterezz a barátaiddal! Én 13 vagyok, tavalyelőtt a barátnőméknél voltunk (városi tüzijáték, gyerekpezsgő, zene maxon, játszottunk az öccsével, sminkeltünk, elvoltunk a karácsonyi ajándékokkal, társas..)

Tavaly pedig a barátnőm jött hozzám. (Videózás, zene, tánc, smink, kertben tüzijátékozás, filmnézés, társas, pizza, gyerekpezsgő, netezés, sminkelés, és végigmentünk az utcán jelmezben ordibálva és ezt is élveztük xd)

idén viszont ejtenem kell ezt a barátnőmet, mert egy másikhoz megyek, aki már régóta kérlel hogy legyek vele. És idén elmegyünk a közeli jégkori pályára is.:)

2014. nov. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elmész barátnőhöz aztán együtt elvagytok. Én kb 14 vagy 15 lehettem, amikor először egyik barátomnál voltunk páran haverok, na szerintem először akkor voltam részeg. Illetve nem is barátomnál rúgtunk be, ott ittunk kb 1 sört meg egy pohár pezsgőt, hanem hazafelé bementünk egy olyan ismerősünkhöz és nem voltak otthon a szülei, így ittunk 2 kis pálinkát, na hát akkor már az elég volt ahhoz, hogy kanyarban menjek haza :D Régi szép idők.
2014. nov. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja amúgy nem piálásra buzdítalak, csak előtört belőlem a nosztalgia :D
2014. nov. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Annyi a baj, hogy nem biztos, hogy be fognak tudni jönni Db-be. De hátha:)
2014. nov. 25. 18:41
 6/8 anonim válasza:

Hát,én 14 éves koromba már nem otthon szilvesztereztem, de nekünk van egy klassz kis baráti körünk, és mindig másnál tartunk szülinapot, halloweent, szilveszter....:)

Ha messze laksz, akkor menj el te hozzájuk szilveszterezni. Ha tényleg nincs semmi ötleted, figyelmedbe ajánlanám az Akkor szakítsunk című könyvet, abban van pár tipp erre...:D

2014. nov. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Mi azt csináltuk hogy pár haverommal le hivtunk néhány embert és igy az utcán csöveztünk xD jól el voltunk röhögtünk nagyon sokat.. táska is volt nálunk ami persze meg volt pakolva tüzijátékokkal szoval eléggé jó volt :D de persze éjfélre mindenki haza ment koccintani:) Ha megoldható szerintem próbálkozzatok ezzel mert felejthetetlen élményt ad szerintem.
2014. nov. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2014. nov. 28. 06:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!