Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Hogyan ünnepelted a Szilveszte...

Hogyan ünnepelted a Szilvesztert? Hogy telt?

Figyelt kérdés
Mesélj csak bátran!

2015. jan. 1. 11:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szét tűzijátékoztam az agyam! :)
2015. jan. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
54%
Itthon voltam, néztem a tv-t meg interneteztem. Közben néha ittam pezsgőt, majd éjfélkor az anyámmal együtt, aztán 1 órakor lefeküdtem aludni. Nekem minden szilveszterem így telik, mert magányos vagyok, természetesen valami egész másra vágyok. Legszívesebben buliznék én is mint a többi fiatal.
2015. jan. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a barátaimmal kocsmáztunk aztán páran átmentünk egy házibuliba :)
2015. jan. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Házibuliba voltam a barátnőmmel, volt sok tűzijáték meg pia.Most józanodunk:D
2015. jan. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Osztálytársam, aki kiment külföldre a rokonaihoz hazajött, hogy együtt tudjunk szilveszterezni, mert tegnap volt a szülinapom. De én nem éreztem ott jól magam. Rajta kívül senki nem volt szimpatikus és minden második lány a sarokban csókolózott... Én inkább facebookoztam egész éjjel. Beszélgettem barátnőmmel, aki Londonban van most. Utána hazajöttem, hál istennek és beszélgettem tovább...Tavaly azon siránkoztam, hogy miért nem mehetek bulizni. Idén azon, hogy bárcsak itthon lennék, gépeznék, betennék pár jó filmet és ellenék, mint a befőtt...Nem jó vadidegenekkel bulizni...Úgy lett volna szuper, hogyha osztálytársam meg még három barátnőm lett volna ott és ennyi... csak ketten utálják egymást, a harmadik nem ismeri őket meg máshol volt. Jó facebookos este volt..:D
2015. jan. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
41%
És azt hozzátenném, hogy lánnyal csókolóztak...merthogy a fele a társaságból leszbi/biszex volt. :S
2015. jan. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Semmi extra, csak a párommal kettecskén. Meg egy baráti házaspár kutyájára vigyáztunk. Szegény nagyon be volt szarva a petárdázásól.
2015. jan. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Egyik barátomnál volt házibuli. És a barátnőm egy fiú miatt nagyon kiütötte magát.. A szomszédhoz át ment, leült a kanapéra, bekapcsolta a tv-t és ott sírt... Nem lett semmi komoly, csak kicsit néztek a szomszédok, hogy mit keres itt :'D
2016. jan. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!