Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Milyen tüzijátékot vegyek...

Milyen tüzijátékot vegyek szilveszterre?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tudom még elég korai a kérdés, de én már most készülök a szilveszterre, csak sajnos nemtudom, hogy milyen tüzijátékot vegyek. Sikoly az alap, mert az elmaradhatatlan. 9-10 ezer forintot költenék rá. Nem szeretnék csak telepet venni, hanem szeretnék még sok-sok apróságot mellé venni. Miket ajánlotok (árral ha lehetséges!:) )? Előre köszi!

2015. nov. 28. 14:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Én ezeket fogom venni:recsegő sárkánytojás 250 ft,varázs zsinór 180,kis vulkán 800 ft,kis napraforgó 350 ft,tűzkarika 280 ft,varázs virág 250 ft,római gyertya 8mm 10 lövés 100 ft,ördögpatron 180 ft,meg még kitudja
2015. nov. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 PyroMágus ***** válasza:
esetleg egy Masterblaster telep:)
2015. nov. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Nemtudomanevem(sem) ***** válasza:

Vetőcsövest Szlovákiából vagy Ausztriából. Drága, de hidd el megéri. Semmi..és tényleg semmi nem olyan jó az itteni kínálatból :)

(A vetőcsöves bombák Magyarországon Ka4-be tartoznak, azaz csak pyrotechnikus használhatja öket. Itt megvásárolható változatai az ún. Airbombok. Ezek szinte megkülönböztethetetlenek a hagyományos vetősöktől, és sokan nem is tudják, hogy áttették 4-es kategóriába, szóval szerintem nyugodtan lehet még hozni)

Ha mindenképp nagyon legális akarsz lenni akkor az xplode phantom rakétacsomagot tudom mondani. Nagyjából 9-10000Ft, és nagyon nagy rakétacsomag.

Másik ami nekem nagyon tetszik, az a Xplode 24 Karat telep. Nem tudom az árát, asszem olyan 5000Ft körül lehet viszont szerintem nagyon szép.

2015. nov. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!