Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Baj, hogyha otthon töltöm a...

Baj, hogyha otthon töltöm a szilvesztert?

Figyelt kérdés
A szüleim elmennek, a tesóm pedig a barátnőjével tölti a szilvesztert, így én otthon lennék egyedül. Az lett volna a terv, hogy a legjobb barátnőm nálunk alszik, és filmeztünk volna, meg ilyenek, de megbetegedett. A másik lehetőségem az lett volna, hogy két másik barátnőmmel leszek, de ők beszerveztek maguknak programot. Házibuliba mennek, ahol még néhány osztálytársam lesz, de abból fog állni, hogy mindenki leissza magát, meg szív. Nekem viszont nagyon nincs kedvem ehhez, ez egyszerűen nem az én világom, annak meg nincs értelme, hogy nézzem őket, ahogyan 'szórakoznak', és rosszul érezzem magam. Arra gondoltam, hogy itthon maradnék és filmeznék, de a szüleim mondogatják, hogy ilyenkor szórakozni kell, én viszont nem tudnék hova máshova menni, egyedül nincs értelme. Valakinek esetleg van ötlete? Vagy jó így egyedül? Pesti vagyok egyébként. 17/L

2015. dec. 28. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos maradnék inkább egyedül. Becsülendő a gondolkodásod.
2015. dec. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Megbetegedett a barátnőd? Még van három nap szilveszterig, nem tudom mi baja van, de attól hogy beteg, te még át tudsz menni hozzá, biztos ő is örülne, filmezni tudtok úgy is.
2015. dec. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nincs ezzel semmi baj, én sokkal jobban szeretem egyedül tölteni a szilvesztert, mint egy zsúfolt helyen, ahol éjfélre a többség azt sem tudja, milyen rendezvényen van.

ugyanolyan nap, este, mint a többi :) legyél kicsit lazább mint máskor, pl. nasizz este, vagy valami, nézz filmeket, én sorozatozni fogok

a szüleid pedig vagy törődjenek bele vagy vigyenek magukkal


ha pedig meggyógyul addig a barátnőd, akkor nincs itt semmi gond :)

2015. dec. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én valószínűleg Budapesten leszek Szilveszterkor. Tarts velem! F/2
2015. dec. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Clay Morrow ***** válasza:
Ha számodra baj, akkor igen. Ne érdekeljen más véleménye. Most még is mi lenne jobb? Mások szerint cselekedni és akkor te ne érezd magad jól? Ők meg mit veszítenek, ha nem mész el otthonról? Ha úgy érzed otthon egyedül jobb, hát tedd. Én is szeretnék még egyszer egyedül lenni szilvesztert. Zenét engedtem, iszogattam, ettem és filmeket néztem.
2015. dec. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem nem baj :)

De tényleg átmehetnél barátnődhöz ha pl nem túl beteg.

Filmezni, nasit enni, beszálgetni tudnátok.

2015. dec. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nem baj!

Én is otthon leszek egyébként.

19/F

2015. dec. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!