Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Nincs kedvem sehova bulizni...

Nincs kedvem sehova bulizni menni szilveszterkor, csak én vagyok ezzel így?

Figyelt kérdés

Valahogy nem érzem, hogy azzal kéne befejeznem és elkezdenem egy évet hogy leiszom magam, és mintha ez az ünnep csak erről szólna. csak nekem furcsa hogy az emberek már annyira nem képesek elviselni józanon egymás társaságát hogy már ezen az egy napon sem tudnak mértéket tartani?

(mellesleg nem az alkohol ellen vagyok csak nem értem miért kell csak erről szólnia az ünnepnek)



#szilveszter #liberalizmus #2.Gergely pápa
2015. dec. 30. 16:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

én se szeretem,hogy ilyenkor mindenhol nagyon sokan vannak. és plusszban 2-3x annyiba kerülnek a jegyek,mint amúgy. sőt, tudok olyat ahol még a pia árát is emelik a többi estéhez képest.

szóval kocsmák,szórakozóhelyek kizárva. az utcán szokott lenni utcabál, de szerintem -10fokban kihagyom:D szintén nagy tömegnyomor, és mindig van 1-2 idióta aki a tömegben próbál peterdázni.

az éttermek is szoktak szilveszterkor tartani bulit, de az nekem drága és uncsi:D

szóval valószínűleg otthon leszünk a barátommal.

ha hívtak volna házibuliba, oda mentünk volna, de idén nem hívtak sehova.tartani senki se szeret, csak menni:D

úgyhogy eszünk otthon, pezsgőzünk és filmezünk. de azért kicsínosítom magam.

2015. dec. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!