Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Szerintetek van rá esély,...

Szerintetek van rá esély, hogy egyszer újra legalizálják a petárdát Magyarországon?

Figyelt kérdés

Megint lehetne árulni, és használni is.

Én nagyon örülnék neki.



2016. okt. 13. 07:13
1 2 3 4
 31/31 nagyepf_MacGyver válasza:

Én személy szerint azért szeretem a minipetárdát( KO201 piccolo corsair,KO202),

mert baromira olcsó,többet füstöl mint 1 gyári füstbomba és éles,magasabb hangja miatt az bánja akinek nem tetszik :)



Tényleg eszetlen ok tiltani,haszna nincs de kára igen,mivel a legtöbb csomagtartó árusnál lejárt szarok vannak,jómagam is amikor 2016-ban vettem petárdát olyant kaptam hogy 2002-ben volt gyártva,

2007-ben járt le.



Az meg hogy leviszi az ujjad hazugság a KO201 kézben robbanva még rámarkolva sem hagy semmilyen nyomot,

a KO203 is csak megcsíp ha a töltet fölött fogod de a gipsz fölött ahogy normálisan kell akkor meg sem érzed.

Azonban ha KO204 is (pl Megatresk) robban a kezedben az már fájdalmas de az is csak a körmödet cseszheti meg.

Csak a valaki megcseszi a körmét a híradó már azt fogja mondani hogy elvesztette az ujját.


Kész röhely,hogy nálunk még szilveszterkor is tilva van külfüldün meg minden F3 kategória egész évben használható,valahol F4 is,

Csehországban szintén egész évben szabad használni még 40 grammnál több 6óanyagú cuccokat is,pl Delova Rana,Big Boy Profi.

2017. jún. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!