Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Mit csináljak ha senkivel nem...

Mit csináljak ha senkivel nem tudok lenni szilveszterkor?

Figyelt kérdés

Nincsenek barátaim csak 2-3 olyan osztálytársam akikkel többnyire suliban vagyunk csak jól el. Ők is vagy nem mennek sehova (nincs kedvük), vagy pedig akinek van barátja az azzal lesz.

Nekem se pasim, se barátaim, a családom is baráti társaságokkal van én pedig egyedül nem tudok mit csinálni.

Tuti tiszta depi leszek ha otthon maradok egyedül annyira lehangoló.


Bulizni, piálni nem szeretek - buliba menés, ott ismerkedés kilőve.


Szerintetek mihez kezdjek?


18l



2016. nov. 27. 00:54
 1/10 anonim válasza:
100%
Gyere velünk szilveszterezni.
2016. nov. 27. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
47%
Ugyanez van velem is,2 hete költöztem fel vidékről és még se munkám,se barátaim,szóval én még rosszabb helyzetben vagyok nálad is,mremélem ez azért vigasztal.
2016. nov. 27. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Olvasás, DVD-zés, írás, pihenés... Miért, máskor mit csinálsz??
2016. nov. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szinte biztos, hogy én is egyedül leszek szilveszterkor. Jó lenne egy kisebb társaságot összehozni, akár nálam is. Beszélgetés, zene, némi pezsgő.

Bp.

2016. nov. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Kérdezd meg azt a pár barátot,osztálytársat hogy nincs e kedvük nálatok vagy náluk hülyéskedni, esetleg egy pohár pezsgő is belefér! Én igaz bulizni jártam,de már én sem szóval nem tudom még én sem, hogy mit csinálok! Haverok bulit csinálnak! Minden éven hívnak, de nem megyek mert csak isznak!ennyit tudtam segíteni, egy próbát megér
2016. nov. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Eddig családdal voltam sokszor, de aztán ők is inkább barátaikkal kezdtek el szilveszterkor össze járni.

Tavaly barátommal voltam náluk, de nem rég szakítottunk.


Nekem kicsit lehangoló lesz ha csak otthon ülök egyedül, de majd még kiderül mi lesz.

2016. nov. 27. 19:49
 7/10 anonim válasza:
#4-es kérdező hány éves vagy? :O
2016. dec. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#7: 20 és 50 között, amit az aktuális társaság kíván :)

F (#4)

2016. dec. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem nyugodtan lehet írni! ;)
2016. dec. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nézz jó filmeket, sorozatokat, olvass jó, izgalmas könyvet, játssz számítógépes játékokat, egyél finom kajákat, chatelj más országokban élő külföldiekkel interneten.
2019. szept. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!