Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Mit gondoltok egy olyan...

Mit gondoltok egy olyan lányról aki 19 évesen, egyedül otthon szilveszterezik?

Figyelt kérdés
Vannak barátaim, de most valahogy semmi nem jött össze. Mennék is valamerre bulizni, de nem igazán olyanokkal tudnék akikkel szeretnék.

2016. dec. 28. 16:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Anyad lehetnek, de mindig is ugy gondoltam, h tul van lihegve a szolveszter. Inkabb lennek egyedul, mint olyanokkal, akiket nem szeretek. Az a nap csak rolam szolna, finomat ennek, aromafurdoznek, vigjatekot neznek, stb. Erezd jol magad!
2016. dec. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 TR75 ***** válasza:
90%

Én azt gondolom, hogy 19 évesen otthon fog egyedül szilveszterezni.

Ez annyira gáz? Én sem értem ezt a nagy felhajtást :S

2016. dec. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Én is 19 vagyok és szint úgy itthon leszek. Én amúgy se vagyok bulizós szilveszterkor meg sok az agresszív részeg meg nagy a tömeg amit én nem szeretek. Inkább filmezek,habfürdőzöm meg kajálok egy jót.
2016. dec. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Nem fogsz lemaradni hidd el semmiről! Egy buli nem lesz jobb mint máskor csakis azért mert az a neve, hogy szilveszter .... :)
2016. dec. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
39%
Én meg fiú vagyok 19 éves,és én is egyedül fogok szilveszterezni mégse érzem gáz dolognak.ha lesz majd kedved akkor dumálhatunk 31-én
2016. dec. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Olvass, Honfoglalozz, pihenj:)
2016. dec. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%

Semmit, most a Szilveszter nem arról szól hogy kötelezően menjünk buliba ha valójában nincs hozzá kutyának se kedve.


Én nekem már barátaim is alig vannak, de sosem szerettem eljárni mert nekem nem az én világom a bulizás. Régen mindig a gyerekkori legjobb barátommal Szilvesztereztünk, de eltávolodtunk egymástól 3 éve már, azóta egyedül Szilveszterezek a szüleimmel esetleg mert ők se nagyon járnak el.


Én tökéletesen megvagyok így, mehetnék a munkatársaimmal de ők már családosok, meg majdnem a szüleim lehetnek, meg ők is inkább testvéreikkel, családjukkal Szilvesztereznek. Tesómék egyrészt messze laknak, másrészt kisgyerekes család, és ott ők erre tekintettel vannak.


Én itthon Szilveszterkor filmezni fogok nagy valószínűséggel, és élvezni a maradék pihenőm, mert január másodikán ismét munka, és így is örülök hogy kilábaltam a betegségből amiben már 1 hete benne voltam és karácsonykor sem voltam a legjobb formámban sajnos.


Nincs ebbe semmi hogy egyedül Szilveszterezel.

2016. dec. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Legyen a szilveszter a Te "Én" napod! Aludj sokáig, reggelizz meg, mint egy király, vegyél forró fürdőt valamilyen illatosítóval és egy jó könyvvel merülj el a habokban. Utána kend be magad testápolóval, fesd ki a körmöd, nézz meg egy filmet, ebédelj, tévézz tovább stb...


Én 30án megyek anyáékhoz, mert apa nap lesz itthon haverokkal. Reggel elnézek a fogorvoshoz, ha nyitva vannak, utána bemegyek a 100ba veszek takarítószereket stb, majd veszek otthon egy forró fürdőt. Foglalkozok magammal, pihizgetek stb. Másnap reggel, a szülinapomon elmegyek templomba - igen, szilveszterkor - és utána jön párom. Megebédelünk nagyiméknál majd hazajövünk. Ha nyitv a lesz, veszünk pizzát egyébként sütök ki fasírtot, csinálunk salit vacsorára.


Számomra - főleg mióta terhes vagyok -, nem a nagy bulizásról szól a szilveszter, hanem, hogy lelkiekben felkészüljek az újévre és egy sokkal jobb 2017-et kezdhessek el.


22l

2016. dec. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
75%

Azt, hogy benned lehet valami, és valószínű nem vagy átlagember.Bár a te korodban azért még nyomtam ezerrel.

Én is egyedül leszek(26), hazajöttem a szüleimhez, akik elmennek bulizni:)

A haveri társaság 2 másik városban/országban van, a szülővárosomban pedig nagyjából már nincs senkim. Összevesztem egy barátommal, a másiknak meg gyereke van, szóval ezek kizárva.

De leszarom. Bulizok majd az év összes többi napján. Legszívesebben Nagymamámmal lennék, fantasztikus jó fej, csak sajnos meghalt.

B.Ú.É.K!

2016. dec. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%

Van az úgy, hogy nem jól jönnek ki a dolgok. De azzal sincs semmi baj, ha otthon töltöd a Szilvesztert. Valószínűleg én is így teszek szint úgy 19 éves létemre csak srácként. Nézel egy jó filmez, pihensz, beszélgetsz esetleg valakivel. Vagy kreálsz magadnak valami elfoglaltságot. Nem kötelező minden december 31. buliba menni, ugyanaz, mint a többi napokon. Este esetleg megnézed a tűzijátékot (mármint, ha a te lakhelyeden van ilyen városi tűzijáték dolog). El lehet tölteni egyedül is azt a napot. Viszont semmiképp se menj olyanokkal bulizni akikben nem bízol meg, vagy nem szimpatikusak.

És remélem jól fog telni így is a nap. :)

2016. dec. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!