Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Van itt aki otthon marad...

Van itt aki otthon marad szilveszterkor, de menne azért szórakozni?

Figyelt kérdés
Én eléggé bulizós vagyok, de most valahogy idén nagyon úgy fest, hogy itthon maradok egyedül. Néhány haverom külföldre ment Csehországba meg Svájcba, de van aki haza ment vidékre. És totál egyedül maradtam pesten! :( Ezt azért nem akarom, hogy a szobámba dekkolják. Milyen lehet egyedül itthon roskadni, hol ott mindenki kb bulizik meg hangoskodik. Ez egy kicsit megijeszt! :( 28F
2016. dec. 31. 00:33
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
Legjobb barátnőmmel, de ő a párjával tölti kettesben. Másik barátnőm meg vidékre utazik rokonokhoz és ott lesz. A harmadikkal mehetnék, ő bulizni megy egy társasággal, de nagyon nem szimpi a hely nekem, oda nem nagyon akarok menni:/
2016. dec. 31. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
de ha nem lesz más akkor mész oda? :D
2016. dec. 31. 01:20
 13/22 anonim válasza:
Lehet, de oda nem szívesen:S
2016. dec. 31. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Utcai bulihoz hideg van = kifogás. Ha akarsz bulizni, nem kifogást keresel, hanem felöltözöl. Vagy nézz darts világ bajnokságot. Az is buli.
2016. dec. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
50%
Nem értem miért kéne bárhová is menni?!:D Bulizni az év 365 napján bármikor lehet kb. semmi különbség nincs. Ez is ugyanolyan nap mint a többi.
2016. dec. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
62%
Te biztosan 28 éves vagy? Nem csak az írásodból, de a "hatalmas" problémádból is maximum a felének saccoltalak.
2016. dec. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
100%
Darts VB ma nem lesz, majd holnap folytatják:D
2016. dec. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Miért ne lennék 28? Nem tudom mit magyarázol és az írásomat is fikázod? Csak a 20 évesek mehetnek bulizni én meg maradjak otthon? Nem vagyok öreg öcsi. Azt sem írtam, hogy akkora nagy élet probléma ez. Csak elmennék én is, de nem fogok bánkódni, ha itthon maradok, mert kb minden hétvégén szilveszterezek évek óta. :) És ezzel nem felvágni akarok csak leírtam. Mert sokan nem járnak el bulizni és akkor így szilveszterkor mennének, de nincs kivel és otthon maradnak ezen a napon is! :(
2016. dec. 31. 12:37
 19/22 anonim ***** válasza:
23 vagyok, szintén Pestről és nem megyek bulizni. Kb. 6 éve minden évben hívnak, de mindig kihagyom mert egyszerűen nem szeretem (ugyanakkor szoktam néha bulizni évközben). A szilveszter is csak egy plusz buli lehetőség, ha kihagyod a bulit ugyanolyan lesz a mai éjszaka mint az összes többi amikor nincs szilveszter. Max éjfélkor iszol egy pezsgőt :) Nem áll meg a világ ha kihagyod, ne ragaszkodj hozzá ennyire mert annál rosszabbul fogod magad érezni.
2016. dec. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Engem már nem vonzanak ezek a tini bulik, mert bőven kinőttem belőle. Jó minőségű partyhoz meg most lusta vagyok. Legszívesebben tengerparti helyen pihennék, de most arra nincs lehetőség. Itthon elleszünk, nem olyan rossz az. Az meg nem keserít már el 30 évesen a tudat, hogy egyesek buliznak, fiatalon még zavart, engem is a csorda vonzott, de mostmár nem :DD
2016. dec. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!