Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Szerintetek is ciki hogy még...

Szerintetek is ciki hogy még sosem szilvesztereztem sehol?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok és még sosem szilvesztereztem sehol, mindig otthon a családdal. (Egyébként buliban sem voltam még.)

Alapból introvertált vagyok így bulizni nem is akarok, de amúgy sem hívnának úgyhogy mindegy:(

Szívesen tölteném egy barátnőmmel ezt az estét, de többségben csak haverjaim vannak akik nem hívnak sehová, a 3 barátnőm közül pedig úgy volt hogy az egyikőjükkel együtt töltjük de kiderült hogy elutaznak családal, a másik sosincs itthon a szünetekben, a harmadik pedig nem ilyen fajta, ő szilveszterkor hamar bealszik. Fiúm sincs úgyhogy az is kilőve:/

Nem mintha annyira el akarnék menni de azért mégis csak jobb lett volna barátokkal tölteni ezt a napot, főleg mert itthon a családommal egyáltalán nem szilveszterezünk, mind olyanok mint én, és sose mennek sehova szilveszterkor (meg amúgy se nagyon), hamar bealszanak majd mindketten és olyan egyedül fogom érezni magam mint minden évben.

Ráadásul szinte minden ismerősöm megy valahová, én meg mikor közlöm hogy otthon szilveszterezek és valószínűleg filmezek csak a szánakozó pillantásokat kapom, még a szüleim is sajnálnak, és ez annyira idegesítő!

Miért akkora baj ha itthon szilveszterezek? Szerintetek is ciki? Hányan vagytok még így rajtam kívül?

17/l



2016. dec. 31. 14:26
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Nem az a lényeg, hogy ciki-e, hanem az, hogy jól érzed-e magad így. A leírásodból egyértelmű, hogy nem. Keress társaságot, és ne csak szilveszterkor! Ha jövőre kérdezik, kérdezz vissza, hogy tudnak-e valami jó bulit.
2016. dec. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%

Én 19 éves múltam amikor először szilvesztereztem valahol.


18 éves koromban szilveszter környékén hasmenésem volt 2-3 napos így inkább otthon szilvesztereztem, előtte meg nem engedtek volna el, meg hát am se tudtam volna hova menni csak diszkóba az meg annyira nem buli...


Most egy házibuliba fogok menni. Jó ha van 1-2 barátod de elég egy is aki akkor se felejt el, ha barátnője van (ők is rendezik).

17 vagy, nemsokára gondolom elmész másik suliba, ott szerzel jobb barátnőket és majd velük leszel :)


Fel a fejjel, régen én se jártam sehova. Berúgva is a 18 éves szülinapomon voltam először... igaz nem vagyok az a mindenhétvégésbulizóscsatrészeges de egyszer, kétszer eljárok ide oda. Igaz mindig húzzák a szájukat otthon de hát mit tehetnek, úgy is elmegyek.


Szóval majd te is elkezded idővel és többre értékelem azokat a lányokat akik csendesebbek, mint a bulizós piásokat.


F/21

2016. dec. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

De az a baj hogy nem vagyok bulizós ember, nem érzem jól magam nagy tömegben.

Egy csendesebb pár emberes összejövetel jobb lenne,csak sajnos nem tudtuk ezt megcsinálni, lehet jövőre összejön.

Egyébként annyira nem érezem rosszul magam mert azzal is meglennék hogy csak filmezek vagy olvasgatok, attól érezm rosszul magam hogy sajnálnak az emberek emiatt, mintha olyan szörnyű dolog lenne egyedül vagy családdal tölteni a szilvesztert.

2016. dec. 31. 14:40
 4/8 anonim ***** válasza:
69%

Én cikinek éreztem magamon, hogy mindenki ide-oda megy kocsmázni, táncolni, házibuliba, én meg otthon vagyok és semmit nem csinálok. Aztán hallgattam az osztálytársaim élménybeszámolóját és én is próbáltam kamuzni valamit.

Engem azért zavart mert én extrovertált vagyok csak akkoriban nem volt olyan társaságom akik buliztak volna velem.

Aztán amikor végre hívtak, mentem, buliztam, akkor szívesen meséltem volna a többieknek, de ők kijelentették, hogy nem csináltak semmit, mert ők már 16 évesen kinőttek a bulizásból...


Azóta amúgy minden évben bulizok ilyenkor, bár én szoktam máskor is. Nem ciki ha nem mész sehova, de ha akarnál menni akkor valahogy oldd meg, szervezz te valamit :)

2016. dec. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi remélem így lesz:)

Azzal amúgy nem lenne baj hogy elengednek vagy nem, csak hát nincs hova:D

2016. dec. 31. 14:42
 6/8 A kérdező kommentje:

Akkor végül összejött:)

Nem vagyok az a szervező típus meg ahogy írtam, bulizós se, a pár fős baráti "bulikat" jobban szeretem/szeretném:D

2016. dec. 31. 14:43
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Érdekes még soha senkit nem hallotam vagy olvastam aki azt mondta volna hogy kettesben a párjával egy apartmanba töltik összebújosan..
2016. dec. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Egyébként annyira nem érezem rosszul magam mert azzal is meglennék hogy csak filmezek vagy olvasgatok, attól érezm rosszul magam hogy sajnálnak az emberek emiatt, mintha olyan szörnyű dolog lenne egyedül vagy családdal tölteni a szilvesztert."


Ez ilyen korban még normális, de pár éve múlva majd rájössz, hogy egy gonddal kevesebb ha leszarod a többi ember véleményét. :)

Nyugodtan nézz filmet, vagy olvass könyvet ha ahhoz van kedved.

2016. dec. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!