Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Miket csinálhatnánk? (Többi lent)

Miket csinálhatnánk? (Többi lent)

Figyelt kérdés
A barátnőmmel eldöntöttük, hogy együtt szilveszterezünk, mert bár hívtak buliba, az a társaság nem kifejezetten nekünk való. A szüleinkkel sem szeretnénk nagyon lenni. Az úgy még belefér, hogy otthon maradunk és ott vannak, de max így ennyire. Tudnátok tippeket adni? Ha otthon maradnánk, mondjuk milyen filmeket lehetne nézni vagy miket lehetne csinálni? Vagy ha elmenni, akkor hova?
2017. nov. 6. 16:03
 1/3 anonim válasza:
Nem hiszem hogy kettesben kéne maradnotok, főleg szilveszterkor.
2017. nov. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én kipróbálnám a társaságot, ha van már 4-5 olyan ember akivel jóban vagytok akkor velük könnyebben el tudtok az elején beszélgetni, becsiccsentve meg kicsit oldottabb lesz a buli és jól lehet érezni magunkat, meg új ismerősöket szerezni.


Igen, mivel fiatalok vagytok szerintem nagyon lenne jó a szülőkkel otthon lenni, ugye teljesen más már a gondolkodás ilyenkor, ti még "buliznátok" de a szülők koccintás után meg egy kis beszélgetés, tévézés után nyugovóra térnek. Hangoskodni meg nem nagyon akarnátok. Érthető, majd később újra lehet családdal kicsikkel a szülőket meglátogatni és együtt tölteni.


Ha otthon maradnátok akkor (belőlem kiindulva) ami a tv-ben megy. Én ilyenkor pezsgőztem, sütiztem és néztem valami vígjátékot 3ig, 4ig. (Uhh régen milyen fura volt, meg menő addig tévézni :D )


Szóval én nem igazán maradnék otthon. Ha városban vagytok, akkor kimenni éjfélfele szétnézni, röhögni a sok hülyén, meg ugye akkor egy pillanatra megáll az élet a Himnusz miatt, az is nagyon szép. Utána fél, egy óra múlva meg haza menni.


Ahogy érzitek, csak ne legyen hiányérzet, meg megbánás mert egy év elég hosszú idő :D


Nekem ez lesz a 4 év (eddig úgy néz ki), hogy nem itthon szilveszterezek. Volt, hogy 30án még nem tudtam mi lesz, hova megyünk. Aztán az egyik haverom még korábban megemlítette és felvetettük, mi lenne ha csatlakoznánk és ott voltunk, majd elmentünk később másik helyre. A két helyen nem sok közös ismerős volt, még is jól éreztük magunkat hála annak, hogy kicsit oldottabb volt minden és mindenki.


A másodiknál is egy olyan társasághoz csatlakoztam, ahol nem nagyon ismertem senkit, új suliba kerültem, ott megismerkedtem pár emberrel az 1-2 régi ismerős által (akit ismertem 2 éve) és elhatároztuk lesz egy közös szilveszter, jó sokan vagy 30an voltunk abból ismertem 10et kb. de jól éreztük magunkat, nem volt balhé.


A legutóbbinál meg végre olyan volt, ahol mindenkit ismertem. Régi osztálytársak, haverok, cimbik. Nem voltunk sokan 8-10 ember, de még is jó volt (elvileg az éven ismétlés).


Eddig egyiket se bántam meg.

Szerintem egy próbát megérne a buli. Hívtak, szóval annyira nem lehet rossz a társaság főleg, hogy november elején hívnak.. :) de ahogy érzitek, lényeg az, hogy jól érezzétek magatokat.

2017. nov. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
4. alkalom*
2017. nov. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!