Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Mit csináljak hogy a nagyszüle...

Mit csináljak hogy a nagyszüleim beleegyezzenek abba hogy most másképp teljen a szilveszterünk?

Figyelt kérdés
Na szóval hamarosan itt a szilveszter és én eddig mindig a mamáméknál töltöttem Balatonon unalmasan úgyhogy semmit sem csinált. És most szeretnék leutazni a barátnőmhöz vidékre de persze a mamám meg a papám is jönne csak ő az ottani rokonainkall lenne én meg a barátnőmmel illetve a barátnőm hívna pár embert és velük, de semmi durvát ne képzeljetek el csak szórakoznánk nem mennénk sehova se messze csak kint lennénk nem messze a házainktól nem innánk csak beszélgetnénk hülyülnénk meg ilyenek és nem maradnánk sokáig sem csak éjfélig kb, de az a baj hogy szerintem nem fog beleegyezni abba hogy lemenjünk és biztos ki fog találni hülye kifogásokat...de szerintetek mit tudnék tenni azért hogy elmenjünk? Egyébként 13 éves vagyok és légyszi ne jöjjenek olyan kommentek hogy gyerek vagyok még ehez mert szerintem ebbe semmi durva nincs és nem csinálunk semmi rosszat.

2017. dec. 17. 01:44
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
*csináltam bocsi a helyesírási hibákért😂
2017. dec. 17. 01:46
 2/15 anonim ***** válasza:
65%

Semmit. Ilyenre épp eszű szülő, nagyszülő nem adja áldását. Ennyi idősen hozzám átjött egy barátnőm aki 10 méterre lakott tőlünk és konfettit + színes szalagokat dobáltunk ki az ablakon, fújtuk a trombitát, ennyi. Még az éjfélt sem várta meg, mivel a szüleivel, testvéreivel koccintott, éjfélkor ő is. Nem is volt ez kérdés.

Mikor 14 voltam, egy másik barátnőmmel bementünk a belvárosba, mindenféle veszélyre felvoltunk készülve, részegek, meg ilyenek. Vettünk trombitát, lufit, szerencse pénzt, nézelődtünk aztán sipirc haza. 21.00-kor már otthon voltunk.

2017. dec. 17. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Na ezt mondtam hogy ilyet ne írjanak de mindegy😂

Öhmm...már bocsi de egy faluról beszélünk ami kb összesen 10 méter hosszú(na jo annál egy kicsivel nagyobb, de nem sokkal) a barátnőm illetve az ottani rokonaim szomszédok...és ezt mondtam hogy a ház körül lennénk valahol...és semmi rosszat nem csinálnánk illetve ha baj lenne akkor 2 méterre vannak tőlünk a rokonaink+kétlem hogy lenne baj mert 3 éves korom óta visznek/járok le oda sőt nyáron szinte végig ott voltam és mindenkit ismerünk szóval bajunk nem lehet...mert az egy normális környék...de mindegy is😂

2017. dec. 17. 02:11
 4/15 anonim ***** válasza:
50%
Miért, most mi van ebben ? :D Nem írtam, hogy gyerek vagy. Csak leírtam , hogy én miként éltem meg a szilvesztert mikor annyi voltam mint te. Azt nem tudtam, hogy ti is kb. 10 méterre lesztek egymástól. Hát akkor próbálkozzál, talán bele mennek. Még valamit : 13-14 éves volt pár évvel ezelőtt egy rokonom, neki otthon a szülők csak és kizárólag gyerek pezsit engedtek inni. Emlékszem egyszer én is süsüs pezsgőt vettem neki(k).
2017. dec. 17. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nézd. Teljesen mindegy mit írunk mi. A nagyszüleid akkor sem fogják megengedni ami teljesen érthető. Én sem engedném meg egy 13 évesnek, még akkor sem ha csak 3 házból állna a falu. Ennyi. Talán jobb ötlet lenne ha arra kérnéd nagyszüleidet, hogy ne az utcán legyetek a hidegben, sötétben, hanem a házban, ahol van felnőtt felügyelet.

Végül is mindegy mit írunk, mert nem a mi döntésünk fog célba érni.

Egy biztos.

Nagyszüleid sosem fogják megengedni, hogy 13 évesen az utcán legyél éjfélkor. Ezt meg neked kell megértened. Találjatok ki mást megoldást. Pl: amit írtam. Legyetek egy házban..

2017. dec. 17. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Jo oké persze nincs ebben semmi😂 inni én legalábbis persze nem fogok azt hogy a barátnőm illetve akiket hív még egy két gyerek azok fognak e azt nem tudom😂

Egyébként nem biztos hogy éjfélig kint maradunk csak ha lehet akkor maradnánk mert együtt szeretnénk "kezdeni" az újévet...és a ház az oké csak ebbe vannak gondok mert többféle ok miatt egyikünknél sem lehetne sajnos lenni így többen illetve akiket híva majd azok nem abba a faluba laknak hanem a melette levôbe...na mindegy azért köszi a válaszokat majd próbálkozom azért illetve ha lenne valami jó ötletetek hogy hogy mondjam meg ezt nekik/hogyan kérjem meg őket vagy valami akkor azt leírhatnátok légyszi😂

2017. dec. 17. 20:41
 7/15 A kérdező kommentje:
A helyesírásért meg a fogalmazásért megint bocsi😂
2017. dec. 17. 20:44
 8/15 anonim ***** válasza:
Tudod, ha nekem lenne egy 13 éves gyerekem, meg csházam és egy ahhoz tartozó melléképület esetleg (és előállna egy ilyen igénnyel, kéréssel), akkor feldíszíteném és lehetne ott szilveszterezni a barátokkal, felőlem. Na persze időnként azért belesnék, hogy minden okés e. Éjfélkor pezsgő együtt, mindannyian, de lehet már előtte bemennénk a főtérre, ahol általában össznépi dáridó, tűzijáték szokott lenni. Nálatok nincs ilyen melléképület, ahol azért szemmel lehetne tartani benneteket ?!
2017. dec. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

De van nem azzal van a próbléma hanem más okok miatt nem lehetne az hogy mi is ott legyünk sajnos de ezeket az okokat nem szeretném megosztani másokkal+a barátnőm fiúkkal barátkozik inkább és fiúkat hívna meg de nem csinálnánk semmit tényleg de azért hogy mondjam gáz lenne úgy ott lenni mindenkinek ezért akarunk inkább kint lenni

ahol "szabadon" beszélgethetünk és nem kell kínosan éreznünk magunkat 😂

2017. dec. 17. 22:11
 10/15 anonim válasza:

nemtudom kik ezek akik irjak az ilyen kommenteket.

az hogy a nagymamadek nem fognak beleegyezni az biztos, de nem ertem a hozzaszolasokat. most vagyok 16 de en 13 evesen mar Budapest utcain jarkaltam becsipve ejfelkor. lehet hogy az en szuleim tul engedekenyek, viszont bajom nem lett szereztem egy uj elmenyt/emleket. Nagymamamek biztos hogy nem engedtek volna el meg 15 evesen se. 13 éves szulinapomon voltam eloszor hat hogyismondjam szorakozohelyen ("kocsmaban/barban") akkor se nappal hanem ejszakaba nyuloan, es lehet hogy az alkohol ennyi evesen is artalmas de hat egyszer elunk:)

16/l

2017. dec. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!