Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Nagyon gáz, hogy 19 évesen...

Nagyon gáz, hogy 19 évesen szilveszterkor nem megyek sehova?

Figyelt kérdés

Eddig minden évben mentem bulizni a legjobb barátnőmmel, most viszont már nem vagyunk annyira jóban, azt hiszem, másik barátnőjével fog menni. Barátom van, de külön szoktunk menni szilveszterezni, ő a saját barátaival, én az enyémmel.

Szóval, úgy néz ki, idén otthon maradok. Csak az zavar, hogy elég gáznak érzem, hogy nincs kivel mennem, azt meg nem akarom, hogy a szüleim ezzel nyaggassanak. Csak azért meg nem akarom bekönyörögni magam valahova, mert szilveszterkor "kötelező" bulizni.

Tehát a kérdésem: másnak sem lesz programja, vagy csak én vagyok ilyen antiszociális?


2017. dec. 23. 21:22
 1/10 anonim ***** válasza:

Jaaj, miért lenne gáz? Én minden évben itthon vagyok a kutyákra vigyázok.

Meg szted mindenki megy bulizni?? Csomóan nemcsak, hogy nem mennek sehova, de teljesen egyedül töltik az ünnepeket.

2017. dec. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Egyátalán nem gáz,

Én is itthol leszek

2017. dec. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
A barátod társasága nem látna szivesen? :)
2017. dec. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 sanyinak ***** válasza:
Az nem gáz, hogy otthon szilveszterezel, az viszont igen, hogy a barátoddal rendszeresen külön töltitek ezt az éjszakát.
2017. dec. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
79%
Nézd a jó oldalát. Megnézheted a 15 évvel ezelötti sas kabarét a tv-ben. :D
2017. dec. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, Te is szoktad?
2017. dec. 24. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz. Én úgy vagyok vele, hogy bulizok, amikor kedvem tartja. Persze voltak jó szilveszteri party-jaim, de most csak azért, mert az év utolsó napja, nem kell kötekező érvénnyel lerészegedni. Idén megyek majd, de volt már olyan 18 évesen, hogy nem volt kedvem sehova sem elmenni, úgyhogy otthon maradtam, filmeztem, és beszélgettem a családtagjaimmal. Aztán annyira elfáradtam, hogy már az éjfélt sem tudtam megvárni. Szóval fel a fejjel! Fogd fel úgy, hogy úgysem kell aznap csinálni semmit, legalább lehet pihenni.
2017. dec. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nézz körül a GYIK-n, tele van ilyen kérdésekkel és válaszokkal, már tényleg uncsi... Ha mindenáron el akarnátok menni bulizni, már korábban megszerveztétek volna,mint máskor egész évben.
2017. dec. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Semmiképpen sem gáz, nem vagy ezzel egyedül. Én 15 éves vagyok, az osztálytársaim zöme vagy a barátnőivel lesz vagy házibuliban, de engem nem érdekel. Egyáltalán nem kötelező bulizni, azt csinálsz, amit akarsz. Engem nem izgat a szilveszter, nem szeretem, nálunk pont fordítva van, anyukám megy “bulizni” a párjával és a párja felnőtt fiaival, én mondtam, hogy köszönöm szépen, nem.
2017. dec. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Abban az évben, amikor 18 éves voltam (tehát már legálisan ihattam alkoholt) otthon szilvesztereztem a családdal és alkoholos italok helyett kólát és vizet ittam.
2019. aug. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!