Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Miért viselkedik így ennyi ember?

Miért viselkedik így ennyi ember?

Figyelt kérdés

Itt főként arra gondolok, hogy Szilveszterkor egész nap a petárdákat dobálják. Főleg errefelé, ahol én élek. Tavaly is majdnem hozzám vágták a petárdát. Tőlem 5 méterre robbant.

Ja, arról nem is beszélve, hogy cigánylakta területen élek. Többen lakják ezt a kisvárost cigányok, mint magyarok.

Teljesen megvannak őrülve. Már ki sem nagyon merek lépni az utcára idén Szilveszterkor éppen emiatt.


2017. dec. 26. 10:00
 1/3 anonim válasza:
A hülyeség láncreakcióként erősíti és szaporítja önmagát. Például ha odafenn lopnak, akkor az emberek is úgy gondolják hogy ők akkor miért vennék komolyan az országot és úgy csinálnak belőle méghülyébbet ahogy tudnak. Vagyis például arra senki ne számítson hogy Szilveszterkor például társadalmi összefogással országos szemétszedési akció indul. De az ellenkezőjére igen, és szemét lesz csinálva abból is ami eddig még nem volt az.
2017. dec. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mert engem nem hoz lázba a petárdázás, de sokat nem tehetsz, próbáld "túlélni". Gondolj arra, hogy vannak népek, ahol egy "sima esküvőn" is nem csak hogy petárdáznak, de lövöldöznek a levegőbe. Olykor halálos áldozat is van ...
2017. dec. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mert valaki megreked azon a szellemi szinten, hogy "húú, eldobom, durran, naháát!!"

Én is utálom :/

2017. dec. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!