Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Csak én nem várom a holnapi...

Csak én nem várom a holnapi napot?

Figyelt kérdés

Most nekem elsősorban nem magával a Szilveszterrel van bajom, hanem a pirotechnikai eszközökkel.

Dobálják agyba-fűbe, déltől ezt hallgatom hajnalig.

5 kutyám van. Mindig nyugtalanok. Annak ellenére is, hogy a kazánházba beengedem őket.

Sajnos az egyik kutyám 2 éve elpusztult, mert egy petárda rajta robbant szét. Azóta minden kutyámat a házban tartom.

Más is van így, hogy nem várja pontosan a petárdások miatt?


2017. dec. 30. 10:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem hidegen hagy a szilveszterezés, nem is mindig maradok fenn éjfélig. Nálunk nem szokott lenni sok petárda, de ahol sok van ott biztosan zavaró.
2017. dec. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Akkor arra nyugodtabb az élet.

Itt rengeteg petárdás van sajnos. És ha egyszer beindul, nincs vége, mert megőrül mindenki.

Cigányok is vannak bőven.

2017. dec. 30. 12:29
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nincs kutyám, de így is utálom.

Félek kimenni gyalog az utcára, mert vannak olyan barmok, akik azt élvezik, hogy rádobják másokra az emeletes házakból.

2017. dec. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sem várom,részben emiatt sem.
2017. dec. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Én sem várom. Remélem hamar vége lesz.
2017. dec. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező

Nagyon sajnálom a kutyust :(((

Aki tette azzal mi lett? Ugye börtönbe ment ? Ugye kiderült ki volt? Ugye nem szenvedett sokáig? :'(

Idén lett kutyánk, ő az első, és kinti

Nem városban élünk de itt is sok a petárda, régen mi is csináltuk , ezzel mi is rosszak voltunk (családdal'

És utána voltak plakátok elveszett kutyákról.

Lehet ez nem akkora bűn, DE megölni egy ártatlan párát :( még ha nem is szándékosan ...

2017. dec. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én sem várom, sőt, legszívesebben arra az egy napra megszűnnék létezni.

Tavaly rossz élményem volt szilveszterkor (nem buliztam, otthon voltam), így még kevésbé “várom”. Sosem érdekelt a szilveszter. Általában 10-kor fekszem vagy 11-kor, de hiába szeretnék aludni, nem tudok, mert itt is durrogtatnak, mint az állat. Komolyan, néha azt érzem, hogy leszakad az ég...

Nekem nincs kutyám, de meg tudom érteni a kutyásokat és a kutyákat is sajnálom.

Aztán meg másnap semmi mást nem hallani, minthogy hány ember halt meg, hány ember került kórházba, hány ember kapott alkoholmérgezést.

Valószínűleg filmet fogok nézni fejhallgatóval...

2017. dec. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Sajnos nem. Nem lett az egészből semmi. Reggel találtuk meg a kutyát vérfürdőben.

Így én sem tehettem semmit. Nem lehet kinyomozni ennyiből, hogy ki volt tudtommal. Ezért nem is szóltam.

2017. dec. 30. 20:31
 9/11 anonim ***** válasza:
Én többnyire itthon töltöm a szilvesztereket, valahogy nem vonz ez a "cirkusz". A petárdát meg egyszer vettem, de semmi szórakoztatót nem találtam benne.
2017. dec. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kérdező

Sajnálom a kutyust :(

Bárcsak az emberi hülyeség kímélné az ártatlanokat. Bárcsak senkivel se fordulna elő ilyen . Roh@djøn meg az, aki lovat kutyát,cicát és egyéb nem olyan állatot mint a csirke, malac stb eszik !

2017. dec. 31. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!