Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Hogy telt nektek az idei...

Hogy telt nektek az idei 2017-es év?

Figyelt kérdés

Csak úgy kíváncsiságból kérdezem kinek hogyan telt, akár rosszul, akár jól, bármilyen választ elfogadok, csak úgy kíváncsiságból érdekel engem hogy a 2016 os évhez képest hogyan telt az idei évetek, és mit vártok 2018-tól.


B.Ú.É.K.



2017. dec. 31. 13:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Állandósult az egyedüllét érzése, sajnos most már túlsúlyba került. Persze voltak jó pillanatok, de nem tudok már semminek tiszta szívből örülni.
2017. dec. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó volt, és nagyon rövid, szerintem életem legrövidebb éve amilyen gyorsan elrepült.

Kisfiam betöltötte áprilisba az 1 évet, és onnantól ahogy rohamosan fejlődött minden téren csak pislogni volt időm, tudtunk már vele menni minden fele, tök jó volt a házasságom is az évben, remélem a 2018 is ilyen jó lesz :)

Csak legyen kicsit lassabb, túl gyorsan megy az időő..

2017. dec. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Nekem nagyon nem jött be, elsősorban egészségügyileg. Persze, 40 felett már nincs egészség, csak tünetmentes napok. Azért még reménykedem, hátha 2018 jobb lesz.
2017. dec. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Rengeteg tapasztalat, új élmény, viszont sajnos elég mélyre süllyedtem minden téren. Volt, hogy anyagilag nagy mínuszban álltam, most decemberre ezt feltornaztam nagyon, szerencsére. Rengeteg buli, munkahely, sok-sok alkohol, egy zátonyra futott bonyolult kapcsolat, sok zsákutca, rossz döntés. Most épp egyedül fetrengek, lehangolt lettem attól, hogy átgondoltam, mit is műveltem ebben az évben.. így még bulizni sem mentem el, bár az is közrejátszott, hogy ahová mentem volna (exem haveri köré), az tegnap óta már nem volt életképes lehetőség..Jövőre rendezettebben és józanabbul tervezek élni, illetve év végére szeretnék megszerezni egy bizonyos okj-s képesítést, illetve kiköltözni Svájcba (bár ez lehet, hogy egy évvel eltolódik). Vállalkozni is tervezek.

20/N

2017. dec. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, elöbb szerzödlsed legyen, anélkml nem jössz te Svájcba :)


Kérdező, jol. Összeköltöztem a kedvesemmel, utazgattunk, bejártuk Svájc egymilliomod részét (pici ország, temérdek szépséggel), nyaraltunk.

Jókat ettünk, finom söröket kostoltunk.

A munka jo volt (mig volt, most keresek), szerenécsre ö is szereti amit csinál, meg én is.

Sokat szeretkeztünk, beszélgettünk, turáztunk, nevettünk...


Persze, akadtak szomoru percek is, de elenyészö :)

2018. jan. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Tudom. Evi 90 napos napi bejelentéssel már voltam kint. Később viszont állandó melót szeretnek L vagy később B engedéllyel.

BUÉK 😃

2018. jan. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!