Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Szerintetek megmondjam a...

Szerintetek megmondjam a barátomnak, hogy bánt az, hogy nem együtt szilveszterezünk?

Figyelt kérdés

A baratom es en 3 honapja vagyunk egyutt. De csak hetvegente tudunk talalkozni mivel o masik varosban dolgozik. A haverjainak tartos kapcsolatai vannak es amikor elmennek inni nyilvan a haverok baratnoi is ott vannak. De en meg egyszer sem mentem veluk. (Nem hivott) meg november elejen megkerdezte hogy szilveszterkor lenne e kedvem veluk lenni akkor meg nem adtam neki valaszt mondtam hogy majd megbeszeljuk. Azota egyszer hivott 23.an hogy menjek veluk inni de nekem csak akkor volt idom takaritani es sutni karacsonyra igy nem mentem. Most megkerdezte hogy en hol szilveszterezek mondtam neki hogy a baratnomek otthon iszogatnak es ahhoz nincs kedvem ugyhogy nem tudom de nem hivott el. Nagyon rosszul esik de nem mondtam neki semmit ugy gondolom ha elakart volna hivni megtette volna. Ti mit gondoltok?

18/L



2017. dec. 31. 15:45
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Elég gáz a barátod meg a haverjai. Én inkább nem mennék sehova,hanem veled tölteném az estét.
2017. dec. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Zoli780806 ***** válasza:
93%
Mondd
2017. dec. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
8%
Tipikus nőci:D
2017. dec. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

Na én ezt a pasit kidobnám.

Aki többre tartja a haverjait, meg a kocsmázást, az nem szerelmes.

Ne pazarold rá az idődet.

2017. dec. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
Így első blikkre, nem úgy tűnik, mintha a barátod nagyon " erőltetné" a dolgot.
2017. dec. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem szimplán csak elege lett, hogy mindig háritod és nem mész velük végül.ugysem.
2018. jan. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Na, mi a helyzet, megmondtad neki?
2018. jan. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na végül mentél?
2018. jan. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!