Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Milyen volt a szilveszteretek?

Milyen volt a szilveszteretek?

Figyelt kérdés

:)

bocsi csak most józanodtam ki :D



2018. jan. 5. 19:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
74%
Gratulálok a teljesítményedhez!
2018. jan. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
78%
Pocsék. Pár baráttal az ő kérésükre London utcáin a tömeggel együtt ünnepeltük a szilvesztert. Mindenki totál részeg, undorító volt. Az angolok nem tudnak mulatni. Nekik a mulatság az, hogy a földig drogozzák, isszák magukat, és annyira nincsenek maguknál, hogy saját maguk alá pisilnek, sz*rnak. Egy életre elegem lett ebből az undorból.
2018. jan. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
84%

Jó volt, köszi. Társasoztunk, néztük a tévét. Aztán fent voltam fél hétig és beszélgettem a barátaimmal, akik szintén nem mentek bulizni, zenét hallgattam. Kellemes volt. És neked?

16l

2018. jan. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
49%
Munkás.
2018. jan. 6. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi bálba mentünk és bár elég rosszul indult az este, később óriásit buliztunk majdnem reggelig. Ittunk de mindenki sikeresen hazaért a saját lábán és életem egyik legnagyobb bulijai között tuti ott van :))
2018. jan. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Jó is meg nem is.


Bementünk a városba, de a tóparton piszok hideg volt, aztán a kedves párom beszólt, ami nekem teljesen elbxta az estémet.


Hazajöttünk, bőgtem egy sort a zuhany alatt, aztán a hülye pezsgő sem akart kinyílni...


De azóta már minden okés, másnap megbeszéltem vele, hogy azért marha rosszul esett, amit mondott.

2018. jan. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Haverokkal bálba mentünk de annyira pocsék volt hogy meg sem vártuk az éjfélt hanem elmentünk egyik csajhoz aki már egyedül él a lakásában és ott nála tök jól elhülyéskedtünk, de elég hamar vége is lett hajnali 2 órakor már mindenki ment haza, egyedül én maradtam ott a csajnál, csak mert én nem a városban lakom, és ugye gondolkoztam hogy hova mehetnék el, mert nem akartam ott a csajnál kellemetlenkedni így picit összekaptam magam és gondoltam hogy gyalog hazamegyek egy kerékpárúton úgy talán sietős tempóval egy órán belül hazaérek, de a csaj rábeszélt hogy maradjak nála, és én mondom alvásnak indult amikor lefeküdtünk aludni, én a kanapéra, csaj az ágyába, de aztán elbeszélgettünk, a csaj odacsalt az ágyába és mire észbe kaptam már javában rám szált és egy orbitálisat szexeltünk. Nagyon jó volt, de a csajjal egyébként nem jöttünk össze, és nem is fogunk, mert ő hamarosan megy ki apjához Londonba mert talált neki egy jó munkát, és hülye lenne kihagyni. Már el is kezdte hirdetni a lakását hogy kiadja albérletbe és már kérdezte hogy 2 hát múlva segítenék-e neki pakolni, mert a cuccai nagy részét anyjához viszi, csak néhány bútort hagy ott, aztán februárba már megy is ki.
2018. jan. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Különös.
2018. jan. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Nekem is nagyon jól telt. Életem legjobb bulija volt :)

Barátokkal összejöttünk és házibuliztunk. Aztán éjfélkor kimentünk a térre, ott megvártuk az éjfélt, himnusz, pezsgőzés, aztán vissza a kecóra. Ott folytattuk a mulatságot reggel 6ig kb. Nagyon jó volt. Minden tökéletes volt! Annyit ittam ami pont aközött volt, hogy jól érezzem magam de ne legyek rosszul. :)

2018. jan. 6. 17:40
 10/20 anonim ***** válasza:
Italozós, bulizós, mint általában.
2018. jan. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!