Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Milyen volt a szilveszteretek?

Milyen volt a szilveszteretek?

Figyelt kérdés

:)

bocsi csak most józanodtam ki :D



2018. jan. 5. 19:07
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Kellemes, itt gépeztem, voltak sütik, nyugi volt, mert mindenki más elment itthonról egy idő után. Asszem, hogy filmet néztem meg gyakoriztam és ebből állt talán. Ja meg vártam fogadott nővérkém hívását, írtam neki sms-t , hogy akkor hívjon ő, de nem hívott XDDDD A tüzijáték hangja egyébként engem mostanában idegel. Amúgy úgy terveztem, hogy Sas kabarét nézek, de mamám még mikor itthon volt, elvette a kedvem, felidegelt valamivel, és amúgy vele néztem volna, na mindegy, szóval inkább vissza jöttem a szobába és gépeztem. De amúgy asszem, lehet, hogy játszottam is a Claw captainnel. Volt szaloncukor is, összességében kellemes volt. Nekem jó volt, összevetve mindent, én szerettem. :)
2018. jan. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Mindig ugyanúgy telik, egy ismerős párt meghívunk négyes dugásra. Előtte társasozunk, marhulunk, aztán szétszedjük az asszonyokat.
2018. jan. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Röviden: jó. Kicsit bővebben: nem jó.
2018. jan. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
70%
100% hogy nem voltál részeg, nincsenek barátaid és otthon loloztál egyedül... Ezt a kérdést pedig azért írtad ki hogy úgy érezd, valaki törődik veled. Inkább menj barátkozni...
2018. jan. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

14/14


Hát persze... :D

#idióta

2018. jan. 7. 16:54
 16/20 anonim válasza:
70%
És nem is számítottam különb válaszra :) Ezzel most nekem adtál igazat
2018. jan. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Látom nagyon sikeréhes vagy. Tudod mindenki magából indul ki. De tudod mit? Legyen neked igazad. Élj abban a hitben, legalább lesz egy kis örömöd 2018-ban... ;)
2018. jan. 8. 20:58
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Bulitúra volt. :)
2018. jan. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Már nem emlékszem rá pontosan. A következő pedig nem egészen fél év múlva lesz... :D
2018. júl. 10. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ugye,reggel megyünk trombitát nézni,meg megvenni a tortám, délután megünnepeljük a szülinapom este átfirdítjuk a naptárat iszunk egyet tűzijátékot nézünk és fogom a trombitát trombitálok és visszaszoktak trombitálni☺jól telik a szilveszter!
2018. nov. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!