Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Hol buliztok szilveszterkor?

Hol buliztok szilveszterkor?

Figyelt kérdés
Nemsokara szilveszter , ugye ilyenkor mindenki bérli a szaunát , hazat stb .... na most mi ugy vagyunk ezzel ,hogy mar unalmas , es szeretnénk valami ujjat csinalni , de semmi nem jut eszünkbe ezen a kettőn kivul . Tudnátok esetleg valamit ajánlani ?

2018. nov. 11. 21:28
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Életemben nem hallottam erre felé szauna bérlést! Fürdőkbe, edzőhelyeken vannak szaunák. De az nem bérelhető! :-) Házakat sem nagyon szokás. Házibuli otthon van. Emberek szállodba, vendégházakba külföldre is mennek. De sokan programra. Vagy otthon buliznak. Lehet vacsis, táncos vagy piálós. Meg ugye mindenfele látni tüzijátékot. De vannak, akik nem is ünnepelnek.
2018. nov. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló :

Fentebb leirtam mar ezt a szaunás dolgot .....

Ez Kárpátalján van , nem Magyarba 😊

2018. nov. 12. 22:25
 13/20 A kérdező kommentje:
Meg Amugy ugy van , hogy elore kell szolni , hogy mikorra kell a szauna , hany orara , stb . Aztan az egesz a mienk . Bulizunk, iszunk stb . Lehet mindent csinalni , persze azert kicsit rendet kell rakni magunk utan , na meg ha kárt teszünk valamibe azt ki kell fizetni . De ez alap 😊
2018. nov. 12. 22:28
 14/20 anonim ***** válasza:
Persze. Olvastam, hogy Kárpátalaja. Csak nekem újdonság volt. Tanultam vmi újat. Meg leírtam mifelénk mik szokások.
2018. nov. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:

Mi a tavalyi szilveszterünket uzazással töltöttük, nonstop buszút, Velencébe, városnézés, aztán éjfélkor tűzijáték nézés hajóról, pezsgővel :D Nem volt egy megszokott szilveszter, egy házibulinál mindenképp jobb, és nonstop úttal nem olyan durva az ára.

Idén is ez a terv, csak idén még messzebb :D Bár a hosszú buszút miatt csak elvetemülteknek ajánlom

2018. nov. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Otthon.

Számomra az a legjobb és a legkényelmesebb.

Nézni jó filmeket, rendelni nagy hidegtálat, áthívni néhány közelben lakó, de egyedül, otthon unatkozó havert és/vagy rokont, enni- inni, beszélgetni, poénokon nevetni, zenét hallgatni, tűzijátékozni. Aztán éjfélkor pezsgőbontás, éljenzés és virslievés.

2018. nov. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
#16: Ugyanez nálam is. :) Szűk körben szoktunk szilveszterezni. Nem vagyok egy nagy bulizós de mindig jól érezzük magunkat.
2018. nov. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Nekem tök jó lenne otthon , de a barátok most valami ujjat akarnak . De szerintem ugyis fog maradni a hazi buli , vagy lehet még az se . 😂😂😂
2018. nov. 14. 17:42
 19/20 anonim ***** válasza:

Szerintem házibuli mint minden éven. Csak az a kérdés, hogy vidéken vagy a fővároshoz közel.

Ez lesz az 5. "szilveszterezésem".


Először házibuliban voltam (a régi osztálytársakkal, kb 5-6an)

Másodjára egy kocsmaféleséget béreltünk ki és ott voltunk az új osztálytársakkal (időközben elmentem más suliban). Ott voltunk vagy 20an. Az hangulatilag az egyik legjobb volt.

Harmadjára és negyedjére már a régi osztálytársakból alakuló bandával voltunk házibuliban. A harmadik annyira nem volt jó. Jól indult, csak nagyon gajra vágtam magam.

A negyediknél meg minden tökéletes volt. Vártam már szeptember óta a szilvesztert. Éreztem, hogy jó lesz. És szerencsére minden úgy alakult ahogy elképzeltem, a tökéletes szilveszter volt. Pont annyit ittam amennyivel jól éreztem magam, azt sikerült szinten tartani reggel 6ig. Nem igazán kevertem, végig táncoltunk, ittunk, táncoltunk, ittunk :D


Igazából mind a 4 szilveszterezésem jó volt, mindegyiknek meg volt az amiért jó volt, amiért "emlékezetes" maradt.


Kíváncsi leszek az 5. milyen lesz.

A csapat meg van, a helyszín még kérdéses.

2018. nov. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Én tavaly voltam először el társasággal szilveszterezni. Házibuli volt, nagyon jó volt a hangulat, voltunk vagy 10-en haverokkal, minden jó volt egészen addig, amíg nem kezdtem el keverni a piákat aztán úgy leittam magam hogy még most is szégyellem magam miatta. Idénre még nincs terv, de szerintem otthon fogom tölteni a szilvesztert, hál' Istennek nem lesz itthon senki, úgyhogy valami filmnézős estém lesz. Már rég óta akartam egy ilyen nyugodt szilvesztert! Persze ha valami jó ötlet felmerül a társaságban, akkor elmehetek, de most azért hogy leigyam magamat azért én ki nem teszem a lábamat. :D
2018. nov. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!