Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Gáz, hogy 16 évesen nem...

Gáz, hogy 16 évesen nem megyek buliba Szilveszterkor?

Figyelt kérdés

Még sosem voltam semmilyen buliba(kivéve általános iskolás mikulás meg halloween "buli").

Ti mikor mentetek először buliba?



2017. dec. 31. 20:03
 1/7 anonim válasza:
0%
Én 19 vagyok, de én is itthon töltöm, és nem tartom gáznak. Egyszer voltam egy "buliba" de rájöttem nem nekem való.
2017. dec. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én is 16 vagyok. Nincs benne semmi gáz. Akinek nem tetszik így járt
2017. dec. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miétt lenne gáz? Nem kötelező. Ha kedved van, menj, de csak azért ne, mert "így szokás".
2017. dec. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én 18 évesen voltam először szilveszteri buliban (meg amblock először buliban). Azóta sem voltam :D bár nem direkt, szívesen mentem volna, csak nem úgy alakult.
2017. dec. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én 16 évesen egyik haveromnál gyűltünk össze páran és ott elvoltunk simán. Jelenleg 25 évesen én sem megyek buliba csak azért mert "kötelező" Senki nem mondta hogy az, én tavaly voltam, előtte szintén nem, de akkor dolgoznom kellett és hazaérve délutánosból 11 órakor hulla fáradtan már az istennek sem volt kedve kimozdulni, éjfélkor koccintottam a barátnőmmel, meg a szüleimmel. A barátnőm ment a barátnőivel csajos buliba, én meg az ágyba aludni. Akkor örültem hogy élek.


A másik meg az hogy azthiszem 2013-14 es Szilveszterkor sem voltam sehol, de akkor jött vendégem akivel annyira jól elvoltunk kettesbe hogy azért nem mentünk sehova.


Nem kötelező menni ha nem akarsz. Nincs ebbe semmi gáz.

Most én is itthon maradok, igaz lenne hova, meg kihez mennem, de így hogy holnap éjszakásba megyek dolgozni 12 órásba így nálam kimarad a buli, mert akkor holnap bent melóba készülök ki.

2017. dec. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én is otthon szoktam szilveszterezni, ebben az évben átjött két barátnőm, de semmi "bulisat" nem csináltunk, társasoztunk, xbox-on játszottunk, meg éjfélkor volt egy pezsgő (ill egyikőjük még gyerekpezsgőzött) , és ennyi :) Szerintem egyáltalán nem gáz! :D 16/L
2018. jan. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En sem jártam még ennyi idősen. Különben is senkinek semmi köze, ki mit csinál. Aki szerint gáz, az magát minősíti. Amúgy én kb 20 évesen voltam először a szó szoros értelmébe vett buliban, szilveszterezni. Előtte, 17 eves koromig csalad, a további két évben házibuli, de az is eleg szűk körű, inkább beszélgetős, igaz ivós, de evős buli is.
2018. nov. 12. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!