Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Ki hol/hogyan ünnepli az idei...

Ki hol/hogyan ünnepli az idei szilvesztert?

Figyelt kérdés
egyedül, házibuli, barátok, család
2018. dec. 29. 23:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi minden évben házibulit csinálunk. Nagy a ház, és minden évben úgymond jelmezes a buli. Idén a 80-as évek bulija lesz. Ez azt jelenti, hogy aki a buliban részt vesz annak úgy kell öltöznie mint ahogy a 80-as években öltözködtek (ruha, smink stb) csak az akkori slágerek lesznek. Még a dekoráció is olyan lesz. Biztos jó lesz..:) Tavaly 60-as évek volt, és hatalmas sikere volt. Jó sokan voltunk, és az is jó volt, hogy megismerkedtünk olyanokkal is akiket akkor láttunk először, de ma már jó barátok lettünk.

23/N

2018. dec. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hehe. Én kettesben ünneplek a kutyussal és fohászkodom, hogy ne induljon el a szülés ("mindenórás" terhes vagyok), mert a párom 24 órás műszakban van reggelig.

Amúgy alig várom, szerintem ez lesz a legjobb szilveszterem, ha nyugi marad "odabent".

2018. dec. 30. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
5-en leszünk a kutyákkal és a macskával együtt. Pizsamában pezsgőzünk, csinálunk pattogatott kukoricát és nézünk valami sorozatot.
2018. dec. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Anyám, én, házállatok.

De nem unatkozunk, és nem punnyadunk be:)

Este 6-kor feldíszítjük a lakást, elkezdjük a másnapi csülkös lencsefőzeléket főzni (idén még sütünk egy beiglit, mert maradt egy adagnyi alapanyag)

Filmet nézünk (nem TV), fél 12-kor virslit főzünk, megesszük még éjfél előtt, utána felmegyünk a padlásra egy pohár pezsgővel, és nézegetjük egy darabig a környék tűzijátékait, utána megnézünk még valami zenés műsort / koncertfelvételt és 2.30-3 körül lefekszünk. 1-én megnézzük a Bécsi Újévi koncertet, aztán elmegyünk egy idős rokonhoz együtt megenni az ünnepi ebédet:) Délután leszedjük a szilveszteri dekort.

2018. dec. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ismerőshöz átmegyek. Átjön másik 2 ismerős. Tábla játékozunk. Eszünk. Dumálunk.
2018. dec. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
5%
#4: milyen háziállat való szilveszterezéshez? :) Kíváncsivá tettél!
2018. dec. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%

Helló #2.

2009 szilveszterén nem volt jobb dolgom, szültem :)

Gratula a picihez, és boldog új évet!


Még nem tudjuk.Délelőtt/délben szülinapozunk, aztàn megy át az apjàhoz, mi meg lehet egy baráti hàzaspàrhoz.

De lehet, hogy kettecskén leszünk, még nem dőlt el.

2018. dec. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%
Ja, és mellesleg pàrom ügyeletes, úgyhogy ő "visszafogja" magàt ami a bulit érinti.
2018. dec. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Mi barátommal házibulizunk :D
2018. dec. 31. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Mi Szegedre megyünk haverommal, de nem tudjuk még, hogy a Sing-Singbe, a Hungiba, vagy a Jateba menjünk. Ha valaki szegedi akkor segítsen, hol milyen buli várható, melyik miért jobb mint a másik hely. :D
2018. dec. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!