Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Azt érzem, hogy a barátom nem...

Azt érzem, hogy a barátom nem akar velem lenni szilveszterkor, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Pár barátjával lefoglaltak egy helyet, oda mennének (6 fiú + közülük hárman nem szinglik, ezért ők hoznak barátnőt). Megkérdezte a barátom, hogy megyek-e, de nagyon azt láttam rajta, hogy valójában nem akarja. Így kérdezte: "Akkor nem jössz, ugye?" A hangsúlyából és az arckifejezéséből is ezt látom.. nem akarok teher lenni, de rosszul esik, és nem tudom azt sem, miért zavarnék, hiszen állítólag szeret, és más barátnők is ott lesznek..

Mit csinálnátok a helyemben?

21L


2018. dec. 31. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Azt mondanám, nem megyek és már máskor sem. Adios amigos
2018. dec. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki hogy a pasiddal fogsz bulizni.Nyilván szégyell téged a baráti társasága előtt.
2018. dec. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igaz, férfi vagyok, lehet női szemszögből más lehet, de én nem mennék, viszont mindenképp megbeszélném vele ezt a dolgot (nyilván értelmesen, nem vitát szítva).
2018. dec. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy eddig is nemlegesek voltak a válaszaid és úgy tűnik neki, hogy csak kéreted magad?
2018. dec. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ebből a válaszból nekem is az jön le, hogy már többször elutasítottad, és már lemondott róla, hogy elmész vele bárhova is. Ha nem, akkor lehet, hogy nem szeretné valami miatt, ha mennél. Ki kéne erről faggatnod.
2019. jan. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!