Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » 7 éves kisfiúnak születésnapjá...

7 éves kisfiúnak születésnapjára mit lehetne venni?

Figyelt kérdés
Két hete vagyok együtt újdonsült párommal. Jövőhét szombaton mennek rokonokhoz, elhívtak engem is. Nem ismerem még a rokonait csak az anyukáját. Megkérdeztem páromat mit vehetnék a kis srácnak de azt mondta nem tudja mivel a gyereknek kb mindene meg van és még a saját szülei sem tudják hogy mit vegyenek neki. Semmi ötletem nincsen. Azt sem tudom mit szeret vagy ilyesmi. Nem tudok róla semmit. Így elég nehéz.
2019. aug. 2. 18:10
 1/10 anonim válasza:
100%
Ha esetleg megkérdeznéd a párodtól, hogy mi a kedvenc meséje esetleg kedvenc karaktere akkor már ellehet indulni egy jó ajándék után
2019. aug. 3. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Rengeteg dolgot lehet venni egy 7 évesnek. Így hogy semmit nem tudsz róla szerintem maradj a sablonoknál. Már gondolom iskolás így vehetsz neki jól kinéző radírokat én még nem láttam olyan gyereket aki azokat ne szeretné (idősebb korban sem)vagy egyéb (barátságos)iskolaszereteket. Esetleg gyurma az is közkedvelt és még a kevésbé kreatív gyerekek is eljátszanak vele
2019. aug. 3. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Csokit
2019. aug. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is a csokira szavazok. Ha tényleg nem tudsz semmit a gyerekről, akkor könnyen mellélőhetsz.
2019. aug. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Rajzkészlet filcekkel, ceruzákkal, esetleg festékkel (iskolában biztos jól jön) vagy esetleg színes gyurmakészlet.

Regény, a korosztályának megfelelő témában, vagy fejlesztő könyv izgalmas feladatokkal

De ha nem akarod nagy költségbe verni magad akkor valami finom csoki, édesség.

2019. aug. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Fiús anyuka vagyok. Szerintem a legjobb az édesség (mértékkel). 1 táblacsoki, egy kindertojás, valami kis dobozos üdcsi- ezeket minden gyerek szereti. Ha annyira akardz mellé valamit, én is a ceruza-zsírkréta, foglalkoztató füzet vonalon indulnék. A gyerekeknek rengetek játékuk van , ez meg fogyóeszköz.
2019. aug. 4. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kinder csokit minden gyerek szereti (a felnőttek is, mellélőni azzal nem lehet). Esetleg egy kis kosárkába vagy tartóba Kinder tojás, sima Kinder csoki.

Színezőkönyv ceruzákkal, zsírkrétával. Vagy ceruzaszettet valamilyen szép ceruzatartóval vagy tolltartóval, ezt még az iskolában is tudja használni.

Nagyobb ajándékot, játékot nem vennék neki, azt majd a közvetlen családja vesz.

2019. aug. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bruder játékot
2019. aug. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, egyenlőre úgy fest hogy összeállítok neki egy kisebb édesség csomagot. Édesszájú a kis srác azt már megtudtam. :) De nagyon jó ötleteket adtatok, köszönöm tényleg. :)
2019. aug. 4. 16:03
 10/10 anonim ***** válasza:
LEGO-t, szerintem a legtökéletesebb ajándék egy hétéves kisfiúnak.
2019. aug. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!