Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ünnepek » Születésnap

A kérdés

Milyen ajándékot vegyek neki?

Most lesz 1 éve hogy megismerkedtunk. Ő a legjobb barátom. Viszont fogalmam sincs mit vegyek neki. 15 lesz. Srác Alacsonyabb én meg eléggé magas és így miattam nem túl sokat talizunk mert...nem is tudom kényelmetlenül éreztem magamat. De Mind1. Bármilyen aji ötlet.

okt. 6. 07:51  Privát üzenet  

A válaszok
Magassarkú cipő.

A válasz 53%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont okt. 6. 22:57 Privát üzenet
Meselj kicsit rola, hogy miket szeret.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont okt. 7. 01:46 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

#2 imádja a motorokat,autókat. Inkább ilyen menőbb stilusu

# 3/3Időpont okt. 7. 17:06 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Barátomnak vettem szülinapjára egy sörös poharat amibe gravíroztattam. Milyen kisebb ajándékot vegyek mellé?
Anyukám most szombaton lesz 39 éves, milyen szülinapi ajándékot vegyek neki? Semmi ötletem. Lányok ti minek örülnétek?
A páromnak (fiú) 25. Születésnapja lesz. Nem tudom mit vegyek neki.3 éve együtt vagyunk, már nagyon sok ajándékot kapott tőlem. Szeretnék valami emlékezeteset. Mindenképpen...
Milyen ajándékot vegyek szülinapra egy horgásznak? 23 éves srácról van szó.
Valaki segítene nekem? Szülinapi ajándékot szeretnék venni anyukámnak! 2 hét múlva lesz és nem tudom mit vegyek neki! Ha tudnátok segíteni, azt megköszönném! (41 éves lesz,5000 ft a keret max. )
Milyen ajándékot vegyek?

Kérdések az Ünnepek rovatbólKérdések a Születésnap rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!