Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szerintetek milyen programot...

Anide113 kérdése:

Szerintetek milyen programot lehetne 60. szülinapra csinálni karácsonykor?

Figyelt kérdés

Apukám 60. szülinapja december 25-én lesz és meg vagyunk lőve, hogy mivel tegyük extrábbá a születésnapját. Aznap szeretnénk meglepetést, jó emléket okozni, nem előtte vagy utána :( Bulit sajnos nem lehet tartani, mert karácsonykor úgyis mindenki a közeli hozzátartozóival akar lenni. Élmény ajándékot szintén nem lehet karácsonyra leszervezni :( Van valakinek valami jó ötlete?

Köszönöm elöre is :)



2019. okt. 14. 21:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha van olyan étel, amit nagyon szeret és megvannak hozzá az alapanyagaid: készítsd el neki aznap. Vannak olyan éttermek, melyek karácsonykor is nyitva vannak. Ha nem akarsz főzni, időben foglaljatok le egy jó étteremben egy asztalt, és menjetek, egyetek ott. Nem tudom, hogyan megy nálatok az ajándékozás, de ha 24-én, szenteste szokott lenni a "normál" karácsonyi ajándékozás, akkor 25-én a karácsonyi ajándékok mellett külön adhattok neki születésnapi ajándéko(ka)t. Ha szeret színházba vagy moziba járni, akkor szintén elmehettek oda is, mert legtöbbször azok is nyitva vannak karácsonykor. Ha szereti a wellness-t, akkor menjetek aznap fürdőbe.
2019. okt. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!