Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Milyen ajándék lenne megfelelő...

Milyen ajándék lenne megfelelő 40. szülinapra egy szingli nőnek? Fiatalos, kissé depresszióra hajlamos, nem túl házias, nincs macskája vagy egyéb házi kedvence.

Figyelt kérdés
2019. aug. 4. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, milyen kapcsolatban vagyok az illetővel, mennyire ismered, mennyit szánsz rá. Közelebbi ismerőstől én (fiatalabb, de szingli nő szintén) pl. masszázs utalványnak, valamilyen extrább szépség/wellness szolgáltatás utalványnak örülnék(ezt inkább csak közeli kapcsolatban adnám, nehogy az jöjjön le, hogy ronda vagy, azért kapod). Könyv. Lakásába valamilyen hasznos, de igényes tárgy, ha ismered az ízlését vagy esetleg hogy mi "hiányzik" onnan (pl.kaptam már falra szerelhető, a lakásom stílusához passzoló kulcstartó táblát, díszpárnát, tárolódobozt. Mindegyiknek örültem, tudtam használni, és mindegyik személyre szabott volt, nem csak lekapta az ajándékozó az első polcról a boltban). Teázáshoz, kávézáshoz kiegészítő.

Ha tudod, hogy van kivel elmennie (akár veled is, ha olyan a kapcsolat), akkor jegy színházba, koncertre, élményre. Persze, csak ha nagyjából azért be tudod lőni, mi érdekli.

Igényesebb bizsu, ha hord.

2019. aug. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
5%
Kètágú dildót
2019. aug. 5. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
78%

Ugyanaz, mint egy házas, ötgyerekes nőnek.

Ismerni kell és aszerint választani. Ha nem ismered, akkor a szabvány ajándékot kell venni: édesség/pia/virág.

2019. aug. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vibrátor pótelemekkel :)
jan. 10. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!