Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Nem akarják megünnepelni a...

Nem akarják megünnepelni a 20. szülinapomar?

Figyelt kérdés
A szüleim nem akarnak étterembe menni, vagy esetleg otthon koccintani, pedig jól esne egy sütemény vagy bármi. A barátom elfoglalt azon a hétvégén pénteket beleértve, úgyhogy így alakult. Az egyetem miatt nincs rendesen saját keresetem, így nem szólok. Gyerekes a szemléletem?

2019. nov. 11. 09:53
 1/5 anonim válasza:
21%
Igen én 17 vagyok nem szoktam ünnepelni a 17 et majdnem elfelejtettem 2 nappal azelőtt vettem észre hogy szülinapom lesz max isztok eggyet a haverokkal
2019. nov. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Fura, én mindig sütök tortát ha valakinek szülinapja van a családban, és veszek italokat is, üditő, sör, bor vagy pezsgő.
2019. nov. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
40%

Hát, azt hiszem ez az a pillanat, amikor az ember rádöbben, hogy vége a gyerekkornak....


Nekem is csak addig ünnepelték, amíg nagyim élt.


Felnőttként meg már nem ünnepelni való, hanem inkább gyásznap, hogy egyre öregebb lesz az ember és egyre kevesebben kíváncsiak rá, visszafelé nem működik a köszöntés, mert mindenkinek sok a dolga és eszükben sincs, így már én is lemondtam róla, hogy ünnepeljem a semmit.

2019. nov. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem szép tőlük.

De az miért baj, ha nem pont a napján ünnepelsz a barátoddal, hanem, amikor ráér?

Napján vegyél egy üveg pezsgőt és hívd meg egy koccintásra a barátaidat.

2019. nov. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én idén magamnak sütöttem tortát és vettem ajándékot. Ne mástól várd a boldogságot. Egyébként szemétség a szüleidtől
2019. nov. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!