Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » A 18. születésnapot hogyan...

A 18. születésnapot hogyan lehetne szépen megünnepelni? Úgy, hogy kicsit más legyen mint a többi.

Figyelt kérdés
Ti hogyan csinálnátok? Ötleteket szeretnék...

2015. jún. 20. 07:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Nálam abban volt különleges, hogy arra a szülinapomra jött el először a barátom, (azóta férjem és 3 gyerekünk apja) ennek nagyon örültem akkor, a másik az, hogy ez volt az első (és azóta utolsó) alkalom, hogy három tortát kaptam (igaz, egyik pici volt, de kedvenc ízben), szóval ez különlegessé tette :)
2015. jún. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nálam nagyon ünnepélyes volt a hangulat, suli után haverral egyből kocsmába mentünk, megittunk két sört, meg egy-egy felest, felköszöntöttük egymást (ugyanis ugyanazon a napon volt neki is a születésnapja), majd mentünk haza...
2015. jún. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Szerintem csináld azt amit szeretnél. Én étterembe szeretek járni. Egy jó fine dining étteremet el tudnék képzelni. Vagy, ha pasi vagy, elmehetsz prostizni. De ha még sok idő van addig, és van pénz, akkor egy nyaralást szerveznék, és a nyaralás alatt valósítanám meg az első kettő ötletemet.
2015. jún. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Egy Anya vagyok, aki a fiának szeretne szép és kicsit különlegesebb születésnapot. Torta lesz, felköszöntés lesz, ajándék is ( nem túl nagy dolgok) - de valami más, érdekesebb dolog kellene,hogy igazán emlékezetesebb legyen, mint máskor...
2015. jún. 20. 13:35
 5/10 anonim válasza:

Most töltöttem decemberbe a 18-at. Kivették a mandulámat dec elején, és nem jöttem annyira rendbe hogy el tudjak menni a barátaimmal bulizni, pedig pont szombatra esett.

De apukámnak hála, csodálatos estét szerveztek nekem. :)

Volt nagyon finom vacsora, rokonok, torta, sütemény, és 18 szálas rózsa csokor :)

Gondold végig hogy mit szeret a fiad, videojáték, együttes stbstb.

Aztán koncertjegy, edzőterem bérlet hosszabb időre, házi felszerelés edzéshez, számítástechnikai kütyük.

De mindenképpen érezze hogy ez az ő napja! :)

Sok sikert!

2015. jún. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha kertes házban laktok felállíthattok egy sátrat.Lufikkal dekorálva.Szólhatnak a kedvenc zenéi.Jöhet a bográcsolás,grillezés,szalonnasütés.Lehet inni jó sok alkoholmentes sört.Lehet medencében pancsolni is.(azért alkohol menteset mert a nagy melegben nem feltétlenül jó berúgni.)De azért egy jó minőségű behűtött pezsgővel lehet koccintani! ;)

A tortája lehet valami szép nagy és finom és különleges pl.női alakú,foci alakú,sakktábla alakú,sörös doboz alakú stb.

Ha városiak vagytok akkor meg bérelhettek egy jó helyet és bulizhattok egy jót ott.Sok finom szendviccsel,hidegtállal.

Ajándék gyanánt: Telefon,Tablet,Pénz,Egyedi telefontartótok,Márkás focilabda,Tréningruha,Fiús könyvek:Fociról és focistákról szóló stb. Karóra,ha hord nyakláncot akkor nyaklánc stb.

2015. jún. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi az ötleteket, kezd alakulni a terv... Kertes házban lakunk, nagy sátor is van, grillezni is lehet,rablónyársat csinálhatnak a barátaival...(és az is lehet, hogy mi szülők elmegyünk itthonról aznap estére)
2015. jún. 20. 19:22
 8/10 anonim válasza:

Akkor ha te vagy az anya, a prostis ötletemet átértékelem. :D


Én a kerti grilleket nagyon szeretem, szóval a haverok át szülők el és sütögetni az egy egészen jó ötlet. Én a hagyományos rokonok, torta, stb. szülinapokat nem szeretem, mert nagyon unalmas. Elmennek a rokonok, és nézzük a TV-t semmi értelme.


Egyébként még ami eszembe jutott, hogy valami olyan ajándékot is adhatnátok neki, amit nem felejt el soha. Nem ismerem, de pl ejtőernyős ugrás, vagy lőgyakorlat, én nagyon bírtam volna, ha vettek volna nekem egy aknavetőt amivel szétlőhetek valamit. Vagy búvárkodás, hőlégballon, vagy a család elmegy paintballozni, vagy elvinni vadászni. Egyébként ha szereti az alkoholt, akkor egy különleges italt is lehet venni. Nálam egyébként ez a tuti. Imádom a különleges piákat.


Ötlet rengeteg van, kérdés mennyi a pénz. De a kerti sütögetés olcsón meg van, és az is jó.


Egyébként ha nagy a ház, akkor lehet venni egy krokodilt is. Annak biztosan örülne.

2015. jún. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem nagy a házunk, és elég szerényen élünk. Ezzel együtt szeretném különlegessé tenni a 18. születésnapját. Az ejtőernyős ugrás nekem is eszembe jutott, de lehet, hogy félne tőle, és kényszernek érezné, ha ezt kapná...( persze, fogalmam sincs mibe kerülhet.)
2015. jún. 21. 08:15
 10/10 anonim válasza:

De ahhoz csak egy kupont kell venned. Nem kell előre kifizetned. Szal én azt csinálnám, hogy nyomtatnék neki egy szép bónuszt, hogy ez egy ejtőernyős ugrás. Aztán majd úgyis akkor fizeted ki, amikor odamentek. Nem kell előre megvenni.


Egyébként nem akarok hülyeségeket mondani, de amikor néztem, ilyen 30 ezer körül láttam. De most megnéztem neked, a google első találat 44ezer.

2015. jún. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!