Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » 10 éves kislánynak szülinapi...

10 éves kislánynak szülinapi ajándék?

Figyelt kérdés

Kisfiam osztálytársa, de anyuka nem mondott semmi kézzelfoghatót. Azt mondta mindegy.

4-5 ezer forintig gondoltam.

Mozijegy nagy melléfogás lenne?


2020. jan. 27. 12:32
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

5 ezer irtó sok egy babazsúrra szerintem, főleg ha nem is vagytok szoros kapcsolatban a kislánnyal és a családjával.

Amúgy jó szerintem a mozijegy alapvetően, HA ki tudod deríteni, milyen filmeket szeret a gyerek. Ami viszont ott van, hogy 10 évesen nyilván nem egyedül menne, úgyhogy kénytelen lennél venni legalább az egyik szülőnek is egy jegyet.

Vehetsz még esetleg vmi aktuálisan trendi játékot, ami nem horribilis összeg, menő mesefigurás póló, ha szereti az adott illetőt, telefontokot (gondolom, van a kislánynak már telefonja) stb-t.

2020. jan. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
0%
Jézus.. 4-5 ezer forint? Minek?? 1 bonbon, édességek tökéletes ajándék.. nem kell ezt tulbonyolitani.. régen ennyi idősen én a baratnomnek is ilyesmit adtam...
2020. jan. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
62%
Ceruza,radír,festék,füzetek mindig jó ajándékok,vehetsz márkásakat is (Faber Castell pl.).
2020. jan. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bármi ami Jégvarázs...
2020. jan. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!