Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek a legjobb barátnőm...

Mit vegyek a legjobb barátnőm a szülinapjára?

Figyelt kérdés
S.O.S

2020. febr. 14. 10:02
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha a legjobb barátnőd akkor te ismered a legjobban, te tudod mit szeretne, minek örülne, nem?

Én pl régen azt csináltam, hogy amikor együtt mentünk vásárolni azt is figyeltem, hogy miket néz meg nagyon, mi tetszik neki amit amúgy magának nem venne meg és később visszamentem megvenni

2020. febr. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Már 3 éve a legjobb barátnőm és mindig minden ünnepkor ajándékozunk. Mostanra már elfogytak az ötleteim. Tudnátok segíteni? Egy kicsit "nagyobb" dolgot szeretnék nem csak valami kézzel készítettet, azt inkább csak kiegészítőként.A sminkeket nem szereti, a ruha nem igazán jó mert nem tudhatom biztosra a méretét.előre is köszönöm a válaszolat
2020. febr. 14. 10:18
 3/9 A kérdező kommentje:
KÖszönöm, mi még nem nagyon szoktunk együtt vásárolni, és már annyi mindent adtunk egymásnak és tudom hogy nekem kéne tudnom , de már kifogytam az ötletekből
2020. febr. 14. 10:20
 4/9 anonim ***** válasza:

Mozijegyet is vehetsz neki és elmentek együtt.


Ezenkívül parfümöt, édességet, illatszereket, vagy amiről tudod, hogy szereti.


Van háziállata? Ha pl. tengerimalaca van, vegyél egy tengerimalacokról szóló könyvet!

2020. febr. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A mozijegy nem rossz ötlet , de hogy adjam át neki? Hogy ezt azért vettem hogy együtt elmehessünk? Az olyan fura . Az édesség az jó. És akkor a mellé kéne valami . Van kutyája és cicája . De r régóta ,biztos van már olyan könyve .
2020. febr. 14. 11:04
 6/9 A kérdező kommentje:

[link]

Esetleg erre gondoltam mert egy bögrének mindenki örül. Szerintetek? Vagy az baj ha már ő adott nekem bögrét? Nem ilyet, ő dekortollal díszítette.

2020. febr. 14. 11:07
 7/9 anonim ***** válasza:
Szabadulo szoba
2020. febr. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem alig van olyan ember aki örül a bögrének
2020. febr. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Van kedvenc sorozata? esetleg azzal kapcsolatban vegyél valamit neki.


Én pl imádom a harry pottert, így mindennek örülnék,ami Harry Potteres.

2020. márc. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!