Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Ez aranyos vagy bunkóság?

Ez aranyos vagy bunkóság?

Figyelt kérdés
Tavaly anyósomnál főztem, és eltortem véletlen egy fakanalat. Amikor legközelebb mentem hozzá, vettem neki egy fakanál készletet cserébe. Azt mondta nincs rá szükség de végül elfogadta. Most volt a szülinapom, és anyosomtol 'ajándékba' megkaptam azt a fakanál készletet amit adtam neki. 29/N

2020. márc. 9. 18:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

Ez minden csak nem aranyos.

Jó angy tirpak a mama.

2020. márc. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Aranyos? Ez hogy jutott eszedbe? Színtiszta bunkóság.
2020. márc. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#2 mert amúgy joba vagyunk.
2020. márc. 9. 19:01
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Ugyanazt vissza ajándékozni bunkóság. Még ha csak úgy visszaadná, az is elég tapló, de ráadásul születésnapra!
2020. márc. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Bízzunk benne, hogy az anyósod már nem emlékezett rá, hogy tőled kapta.

Ha mégis, akkor ritka nagy bunkóság a részéről!

2020. márc. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Visszaadhatod neki a születésnapjára megint, már nem kell ajándékra költeni ezután VAGY napirendre térsz a dolog felett és meg sem említed.

A jó viszony szerintem sokkal fontosabb!

2020. márc. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem elfelejtette, kitől kapta. Voltam már így én is, visszakaptam egy ajándékot, és egyértelmű volt, hogy elfelejtette. Nem szóltam semmit, mosolyogtam, megköszöntem, nem olyan világrengető ügy ám ez.
2020. márc. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
36%
Gondolom ez életed legnagyobb gondja. Ráadásul azt mondod hogy jóban vagytok. Akkor viszont nem értem miért kell ezt megtudni ennek az országnak????
2020. márc. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Szerintem tök szerencsés vagy. Legközelebb vedd meg neki a kedvenc könyvedet, hogy fogsz örülni, amikor visszakapod, az úgyse fog neki tetszeni :)
2020. márc. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

XD Aranyos? Az,hát.

Felejtsd el, ezen kár összeveszni,ha jó a kapcsolatotok.

2020. márc. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!