Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ünnepek » Születésnap

A kérdés

Ez aranyos vagy bunkóság?

Tavaly anyósomnál főztem, és eltortem véletlen egy fakanalat. Amikor legközelebb mentem hozzá, vettem neki egy fakanál készletet cserébe. Azt mondta nincs rá szükség de végül elfogadta. Most volt a szülinapom, és anyosomtol 'ajándékba' megkaptam azt a fakanál készletet amit adtam neki. 29/N

Keress kérdéseket hasonló témákban: ajándék, születésnap, anyós

márc. 9. 18:03  Privát üzenet  

A válaszok

Ez minden csak nem aranyos.

Jó angy tirpak a mama.

A válasz 84%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/10Időpont márc. 9. 18:20 Privát üzenet
Aranyos? Ez hogy jutott eszedbe? Színtiszta bunkóság.

A válasz 91%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/10Időpont márc. 9. 18:37 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

#2 mert amúgy joba vagyunk.

# 3/10Időpont márc. 9. 19:01 Privát üzenet
Ugyanazt vissza ajándékozni bunkóság. Még ha csak úgy visszaadná, az is elég tapló, de ráadásul születésnapra!

A válasz 91%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/10Időpont márc. 9. 19:05 Privát üzenet

Bízzunk benne, hogy az anyósod már nem emlékezett rá, hogy tőled kapta.

Ha mégis, akkor ritka nagy bunkóság a részéről!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/10Időpont márc. 9. 19:19 Privát üzenet

Visszaadhatod neki a születésnapjára megint, már nem kell ajándékra költeni ezután VAGY napirendre térsz a dolog felett és meg sem említed.

A jó viszony szerintem sokkal fontosabb!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/10Időpont márc. 9. 19:26 Privát üzenet
Szerintem elfelejtette, kitől kapta. Voltam már így én is, visszakaptam egy ajándékot, és egyértelmű volt, hogy elfelejtette. Nem szóltam semmit, mosolyogtam, megköszöntem, nem olyan világrengető ügy ám ez.

A válasz 82%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/10Időpont márc. 9. 19:30 Privát üzenet
Gondolom ez életed legnagyobb gondja. Ráadásul azt mondod hogy jóban vagytok. Akkor viszont nem értem miért kell ezt megtudni ennek az országnak????

A válasz 30%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/10Időpont márc. 9. 21:40 Privát üzenet
Szerintem tök szerencsés vagy. Legközelebb vedd meg neki a kedvenc könyvedet, hogy fogsz örülni, amikor visszakapod, az úgyse fog neki tetszeni :)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/10Időpont márc. 9. 22:14 Privát üzenet

XD Aranyos? Az,hát.

Felejtsd el, ezen kár összeveszni,ha jó a kapcsolatotok.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/10Időpont márc. 10. 12:18 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért csinálja ezt néhány fiú?
Jártatok már úgy aranyos, kedves, csendesnek tűnő lánnyal, hogy amikor megismertétek, akkor kiderült, hogy egy bunkó pic*a?
Egy fiútól mennyire elvárás, hogy "vagány" legyen? Vagy pont, hogy inkább beképzeltnek és/vagy bunkónak tartják ha az, és elítélik?
Miért van az, hogy egy lány az egyik nap kedves és aranyos velem, a másik nap viszont bunkó és flegma? 16/F
Egyszer aranyos kedves, barátságos, vicces, beszédes, máskor meg olyan szinten levegőnek néz hogy az már bunkóság. Ezt miért csinálja?
Van egy lány az osztályunkban (Lili) és egyszer megvéd meg kedves aztán meg beszólogat és utál. Mit csináljak hogy vgy végleg utálljon vagy pedig bírjon?

Kérdések az Ünnepek rovatbólKérdések a Születésnap rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!