Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » ! SOS! 18. Szülinapra vicces,...

! SOS! 18. Szülinapra vicces, kreatív ajándékötletek?

Figyelt kérdés
Egy barátunknak szeretnénk valami vicceset kitalálni a buli helyett, mivel akarnténban azt nem igen lehet. Előre köszi a válaszokat 😄

2020. ápr. 19. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Guminő és fertőtlenítő hogy elb@$$za az idejét 😆
2020. ápr. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
Vagy ha nő, egy zárlatos vibrátor, hogy megb...sza az áram.
2020. ápr. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
25%
Csak valami névre szóló vicces pólót vagy bögrét vagy ilyesmit ne, attól hányhatnék. Amúgy a neme?
2020. ápr. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
22%

Eléggé komolytalanak voltak a fenti válaszok (picit én is az leszek :D )

Nemétől függ, meg a vicces alatt mit értesz pontosan, mert a humor az szubjektív. Tehát amíg valaki a fent említett guminőn jót nevet, más megsértődik.

Ha lány és tényleg meg akarod viccelni a fentiekhez hasonló módon, akkor egy vibrátort adhatsz neki, mire ő "De ez hogy kapcsolódik?" Te meg "18 cm". De vehetsz neki ennél komolyabb ajándékot is, mint mondjuk egy 18 térfogat százalékos valamilyen alkoholtartalmú italt és te "Bocs, de a többhöz még fiatal vagy!" Majd előveszed a jó kis magyar pálinkát és "Nyugi, csak vicceltem!"

Hát ha fiúról van szó, guminő helyett inkább Barbie babával lehet megtréfálni. "Nézd csak, ebbe a tiéd pont belefér".

Persze jó dolog az is, ha sikerül egy DJ-t vagy zenészt bekapcsolni élő adásban egyedülállóan csak nektek. Nem az igazi buli, de azért nagyszerű gesztus lenne.

De adhatsz 18 üveg sört is.

Remélem segítettem.

2020. ápr. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!